20 квітня у Здолбунові відбудеться акція “Зробимо Україну чистою”

0 221
20 квітня у Здолбунові відбудеться акція "Зробимо Україну чистою"
20 квітня у Здолбунові відбудеться акція “Зробимо Україну чистою”

20 квітня у Здолбунові відбудеться регіональна акція у рамках всеукраїнської кампанії “Зробимо Україну чистою”, проведення якої цього року в нашому місті координує редакція сайту zdolbuniv.com. За майже місяць роботи над цим проектом до нашої команди долучилися журналісти, громадські діячі, вчителі, працівники банків та студенти, блогери та школярі, які вже в суботу об’єднають свої зусилля для того, щоб зробити Здолбунів чистим. Звісно, нам не під силу буде прибрати кожну вуличку у місті, але чим більше нас буде – тим більше у нас буде можливостей зробити територію навколо нас комфортною для прогулянок та відпочинку.

Ще не пізно долучитися до компанії небайдужих жителів міста. Все ,що для цього потрібно – заповнити невеличку анкету перейшовши за цим посиланням – http://zdolbuniv.com/blohy/zholoshennya-na-aktsiyu-20-kvitnya, або ж просто прийти у суботу, 20 квітня до скверу з погруддям Степана Бандери об 11:00. Наразі ми розраховуємо на 30-40 волонтерів, які зроблять чистими всю прибережну смугу міського гідропарку та район від Колібрісу під Богдашевом до дев’ятиповерхівок. Якщо нам вдасться долучити до акції більше людей, ми введемо безпосередньо у суботу дві додаткових локації – вулицю Зелену та район вулиці Драгоманова. Не забувайте, що тільки від нас залежить чистота нашого міста!

Також закликаємо взяти участь в  акції громадські та молодіжні організації міста, співробітників установ та підприємств Здолбунова, політичні партії, депутатів здолбунівської міської та районної ради. Проте наголошуємо, що будь-яка політична реклама під час акції категорично заборонена – “Зробимо Україну чистою” є проектом, що не співпрацює у політичній площині із жодними силами.

Коментарі
Завантажується...