26 травня на Здолбунівщині відбудеться фестиваль сільських культурно-дозвіллєвих комплексів

0 317
26 травня на Здолбунівщині відбудеться фестиваль сільських культурно-дозвіллєвих комплексів
26 травня на Здолбунівщині відбудеться фестиваль сільських культурно-дозвіллєвих комплексів

26 травня 2013 року усі бажаючі запрошуються у мальовниче село Буща, де стартує на один із самих масових культурно-спортивних заходів району, що об’єднує людей різних вікових категорій і різних уподобань в одну команду і надихає їх боротись за спільну перемогу – це десятий ювілейний фестиваль сільських культурно-дозвіллєвих комплексів.

Нагадуємо, що фестиваль проводиться з метою сприяння підвищенню ролі сільських культурно-дозвіллєвих комплексів в організації змістовного використання вільного часу, удосконалення форм і методів організації дозвілля різних категорій населення за місцем проживання, створення найбільш сприятливих умов для задоволення духовних, моральних та інтелектуальних потреб сільського населення, розвитку народної творчості, фізичної культури та спорту, покращення матеріально-технічної бази установ культури та освіти.

  Цьогоріч фестиваль проводиться у трьох групах: на території Бущанської сільської ради відбудуться змагання групи В1. учасників наступних культурно-дозвіллєвих комплексів: Бущанського, Уїздецького, Богдашівського, Дерманського Першого, П’ятигорського, Новосілківського та Білашівського. 2 червня село Нова Мощаниця зустрічатиме учасників фестивалю групи В2, серед яких Новомощаницький, Будеразький, Спасівський, Ступнівський, Півченський, Маломощаницький, Урвенський культурно-дозвіллєві комплекси. І заключний тур групи А відбудеться 16 червня на території Дерманської Другої сільської ради. Тут змагатимуться найсильніші за результатами минулорічного фестивалю команди: Дерманський Другий, Миротинський, Мізоцький, Копитківський, Здовбицький, Глинський та Саромощаницький культурно-дозвіллєвий комплекси

Також слід додати, що в цьому році мистецька програма фестивалю складається з двох частин: тематичної виставки, присвяченої життю та творчості Тараса Шевченка в концертної програми «Любітеся, брати мої, Україну любіте», присвяченої 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Спортивні змагання проходитимуть з наступних видів: міні футбол, волейбол, перетягування линви, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи та шашки.

Коментарі
Завантажується...