5 грудня у Здолбунові пройде благодійний святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України

5 грудня у Здолбунові пройде благодійний святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України

Здолбунівська  районна державна  адміністрація та Здолбунівська  районна  рада повідомляють, що 5 грудня 2014 року у Будинку культури цементників відбудеться благодійний святковий концерт з нагоди  Дня Збройних Сил України. В рамках концерту відбудеться збір коштів на підтримку військових Здолбунівщини – учасників бойових дій на сході України. Початок заходу о 15 годині.

 

  • Правдолюб

    Побував на концерті і все добре,тільки скажіть ,а волонтери в нас тільки ті хто сидить в штабі,а ті жінки ,що збирають кошти?Чому їх я не бачив не на одній фотографії,а Юра,який постійно крутиться допомагає не волонтер? Я не знаю .як всіх звати ,але чомусь їх на фото не було,це були фото для *ізбраних*Чи це підготовка до місцевих виборів? А сам концерт прекрасний .

    • Світлана

      Робочій групі допомагають десятки людей, і це нормально. А щодо фотографій, то їх усього знайшли з десяток. Ніхто не фотографує кожен крок робочої групи чи окремих її членів. Ніхто на цьому не піариться. Чи майже ніхто. Бо якщо взяти нашу районну газету, то там час від часу з’являються одні й ті ж самі прізвища. Думаю, після здовбицького концерту з’являться знову. Так що якщо хтось і готується до виборів, то явно не ті, кого ви бачили на фото.

X