Пропонуємо Вам ознайомитися з ПОПЕРЕДНЬОЮ програмою заходів святкування 515-ї річниці Здолбунова, що відзначатиметься у неділю, 9 вересня 2012 року.

Пропонуємо Вам ознайомитися з ПОПЕРЕДНЬОЮ програмою заходів святкування 515-ї річниці Здолбунова, що відзначатиметься у неділю, 9 вересня 2012 року.

Загальноміські заходи
11:00-12:00 Подячний молебень в храмах міста за Здолбунів та його мешканців
12:00-12:30 Байк-пробіг вулицями міста «Ювілейний»
Заходи по вулиці Шкільній
11:00-15:00 Святкові виставки – продажі продукції, виставка ретро-автомобілів, виставка-продаж легкових автомобілів, виступи творчих колективів загальноосвітніх шкіл міста.
Заходи в сквері по вулиці Шкільній
11:00-15:00 «Алея майстрів» – виставка-продаж робіт народних умільців міста та області та боді-арт від художньої школи-студії «Арт-Маестро» м.Рівне, розважальна програма для дітей з клоунами.
Заходи в сквері біля диско-клубу «Шайба»
11:00-15:00 фотовиставка «В об’єктиві – Здолбунів»;
виставки-презентації підприємств, торгових марок, громадських організацій , релігійних громад та політичних партій;
виставка –продаж книжкової продукції;
виставка виробів з уживаних матеріалів та речей «Друге життя»;
«Алея краси» – виставки та майстер-класи перукарських салонів, салонів краси, косметичних компаній;
виставка-продаж декоративних дерев та кущів;
дитячі атракціони ( батути, залізниця, вертольоти,будинок привидів і т.п.).
Заходи біля супермаркету «Колібріс» (вул.Шкільна)
12:20-12:40 Збір, реєстрація та шикування учасників святкування Дня міста.
12:40-12:55 Святкова хода трудових колективів, мешканців міста по вул. Шкільній.
Заходи на площі біля Будинку побуту
13:00-13:30 Урочисте відкриття свята , привітання мешканців міста міським головою та почесними гостями свята. Церемонія нагородження.
13:30-14:30 Концерт творчих колективів м.Рівне («Лісова пісня», «Срібна терція», «Полісянка», модельної агенції «Стиль та мода» та ін.).
14:30 Концерт переможця телеконкурсу «Голос країни – 2» Павла Табакова.
Заходи на стадіоні «Колос»
13:30 Чемпіонат області з футболу І ліга (юнаки) «Волинь» – «Сокіл» (Садове).
16:00 Чемпіонат області з футболу І ліга (дорослі) «Волинь» – «Сокіл» (Садове).
Заходи в міському гідропарку
15:00-23:00 Дитячі атракціони та продаж надувних кульок,сувенірів, дитячих іграшок.
15:00-19:00 Боді-арт та дитячий аквагрим від салону краси «Beauty».
15:00-15:30 Парад наречених «Дежавю».
15:30-16:00 Парад дитячих візочків «Креативчик».
16:00-16:30 Показові виступи учасників секції дьорт-джампінгу.
16:00-16:30 Вікторина «Екологія зблизька»
16:30-17:00 Музично-драматична екологічна композиція « У пошуках синього птаха».
16:00-17:00 Показові виступи учасників технічних гуртків Станції юних техніків.
16:00-18:00 «Козацькі розваги» та спортивно-розважальна програма.
17:00-17:30 Конкурсно-розважальна програма для дітей з клоунами.
17:30-18:30 Майстер-клас з народних та сучасних танців.
18:30-20:00 Концерт народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Візерунки» та реп-групи «Захід».
20:00-20:30 Фаєршоу «Зачарований вогонь».
20:00-20:30 Святкова феєрія небесних ліхтариків «Гарячі серця».
20:00-23:00 Відеодискотека «Експресія».
22.00 Святковий феєрверк.
X