Де відпочити на Рівненщині: фестивалі літа 2013

0 211
Де відпочити на Рівненщині: фестивалі літа 2013
Де відпочити на Рівненщині: фестивалі літа 2013

Початок літа приніс багатьом здолбунівчанам та мешканцям Рівненської області довгоочікувані відпустки, і тепер не мало в кого постає питання, а що ж власне робити під час цієї відпустки щоб вийшло дешево, весло, з користю та недалеко від дому? Наш сайт пропонує огляд всіх відомих нам фестивалів різноманітних спрямувань, що відбуватимуться на Рівненщині протягом літа та на початку осені. Сподіваємось, що завдяки цьому списку ви віднайдете те, що припаде до душі саме вам, хоча і варто звернути увагу на те, що цьогорічна уже підтверджена “фестова” програма Рівненщини доволі таки коротка. Зокрема цього року очевидно, не відбудуться такі відомі музичні фестивалі, як “Горлиця” та “ДеТоНація”.

Червень:


ekvator“Ekvator Music Fest”

 • Коли: щосуботи з 25 травня по 27 липня
 • Де: м. Рівне, ТРЦ Екватор
 • Вартість: безкоштовно

Фестиваль молодих колективів у якому виконавці виступають щосуботи до 27 липня у ТРЦ “Екватор” змагаючись за головний приз у 5 000 гривень. У фестивалі приймають участь наступні гурти: Justmarried FarInHate ВідСтань Після 9-ти Палестина Man-Gust ВорсТ DARK LIGHT Флаєр Etno-XL The Crabs КАРМА. Фестиваль молодих колективів «Ekvator Music Fest» проходить у рамках проекту «Шукаємо таланти» від Арт-кафе «Salvador Dali»

Графік наступних виступів гуртів (початок о 18.00 год.):

-15.06 – КАРМА та Палестина

-22.06 – ВорсТ та DARK LIGHT

-29.06 – Man-Gust та Після 9-ти


C8A666_1Відкритий Етно-тур-фестиваль «Бурштиновий шлях»

 • Коли: 28-29-30 червня
 • Де: смт. Володимирець
 • Вартість: безкоштовно

ІV регіональний відкритий Етно-тур-фестиваль «Бурштиновий шлях» відбувається у рамках проекту «Поліський трамвай» 28-29-30 червня 2013 року. У програмі заходів туристичні велопобіги, робота дитячих містечок, еко-гутірок, виставка-ярмарок виробів народних умільців та виробів з природних матеріалів. Виставка «Бурштинових янголів».

«Поліська гостина» – презентація та ярмарок страв місцевої кухні, майстер-класи. Звісно, що не обійшлося і без концертної частини: ц перший день відбудеться концерт за участю професійних виконавців, а на другий гала-концерт за участю команд КВК, кращих молодіжних гуртів. На завершення – вечір відпочинку до Дня молоді «Під вечірнім небом».


Всеукраїнський пісенний фестиваль «Під небом Рівного – 2013»

 • Коли: 28-29-30 червня
 • Де: м. Рівне
 • Вартість: немає даних

Метою фестивалю «Під небом Рівного – 2013» є збереження та розвиток української культури, абезпечення активного функціонування української мови у молодіжному мистецькому середовищі, надання виконавцям можливості для підвищення професійного рівня і стимулювання їх творчого росту. ід час Всеукраїнського пісенного фестивалю «Під небом Рівного – 2013» проходить ознайомлення учасників з культурною та спадщиною фестивального краю. Організатори фестивалю: Рівненська обласна молодіжна громадська організація „Творче об’єднання “Фієста”. Фестиваль відбувається за сприяння управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому.

Липень:


S0jPjD3Qhko«Волинське віче»

 • Коли: 6-7 липня
 • Де: м. Радивилів, с. Пляшева
 • Вартість: безкоштовно

На Рівненщині пройде Міжнародний фестиваль народних промислів, традиційної культури та історії Волині «Волинське віче», який відбудеться 6 липня у м. Радивилів і 7 липня у с. Пляшева Радивилівського району Рівненської області.

Цьогорічний фестиваль присвячено популяризації ручного ткацтва й історично приурочено до Литовської доби в українській історії. Середньовічне місто — з його простими мешканцями і воїнами, ремісничими цехами та ярмарками, забавами та піснями, музикою і побутом, одягом і атмосферою — перенесеться з глибини віків у сьогодення.

До участі у фестивалі запрошено найкращих фахівців у галузі ручного ткацтва, народних майстрів інших напрямів, а також людей, які займаються відтворенням середньовічних ремесел, побуту, зброї, обрядів, музики. Упродовж фестивалю відбуватимуться майстер-класи із ткацтва, гончарства, ковальства, стрільби з лука та фехтування. Кобзарі заспівають давніх билин, а музики повернуть середньовіччю його звучання. Для діток буде окрема програма: майстер-класи, старовинні ігри, хороводи та пісні. Уся програма побудована на українському матеріалі, тож сприятиме глибшому розумінню історії та культури як Волині зокрема, так і України в цілому.


2iRvOx9zZxE“Тарас Бульба”

 • Коли: 12,13, 14 липня
 • Де: м. Дубно
 • Вартість: 120 грн.

Фестиваль «ТАРАС БУЛЬБА» – культурно-мистецькій проект, спрямований на розвиток та популяризацію вітчизняної молодіжної культури та естетики. Фестиваль сприяє піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців, продюсуванню та допомозі одарованій молоді. На фестиваль «ТАРАС БУЛЬБА» приїздили учасники та гості не тільки з України, а й з-за кордону. У Дубні звучала «жива» музика з Австрії, Росії, Словаччини, Німеччини, Канади, Бельгії, Польщі, Франції, Молдови та Білорусі. Цьогорічна програма переповнена відомими в Україні та закордоном іменами — Кому Вниз, Воплі Відоплясова, Перкалаба, Stigmata, Борщ та інші.


AQUA DJ’s PARADE 5

 • Коли: невідомо
 • Де: Хрінники
 • Вартість: невідома

Найбільший фестиваль електронної культури на Рівненщини, що судячи з групи “вконтакті” повинен відбутись в липні 2013 року вже 5 раз. Більш детальної інформації у всесвітній мережі віднайти, нажаль, не вдалось.

Серпень:


003UAZaproshenya2013_2“Металеве серце України – 2013”

 • Коли: 23-24-25 серпня
 • Де: м. Рівне
 • Вартість: Безкоштовно

Другий міжнародний фестиваль ковалів у м. Рівному “Металеве серце України” відбудеться з 24 по 25 Серпня 2013 року у “Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка”. Організатор фестивалю ПП «Рівнебудпостач». У програмі фестивалю демонстрація ковальської майстерності, майстер-класи, оголошення конкурсу ковальської скульптури «Ангел». Висота скульптури — орієнтовно – 120 см, ширина, матеріали, техніка довільні. Суддями конкурсу будуть усі учасники-ковалі фестивалю. Голосування відбуватиметься за допомогою спеціальних жетонів, які всім вручать під час реєстрації. Кожен коваль зможе проголосувати лише за одну скульптуру, окрім власної, яка сподобається йому найбільше. За перше призове місце винагорода 7000,00 грн., за друге – 5000,00 грн., за третє – 3000,00 грн. Роботи залишаться в колекції організаторів фестивалю. Під час фестивалю проводитиметься і голосування відвідувачів. Робота, яка назбирає найбільшу кількість голосів рівнян, отримає винагороду за глядацькі симпатії — 2000,00 грн. Решта скульптур, які не зайняли призових місць, автори зможуть забрати або ж продати на площі.

Коментарі
Завантажується...