День міста у Здолбунові відсвяткують з репом та феєрверками на воді

День міста у Здолбунові відсвяткують з репом та феєрверками на воді

Шановні здолбунівчани та гості міста! 8 вересня 2013 року Здолбунівська міська рада запрошує Вас на святкування 516-ї річниці міста Здолбунова. Пропонуємо до вашої уваги програму святкових заходів:

  • 11.00 – 12.00 
    •  Подячний молебень в храмах міста за місто Здолбунів та його мешканців

Міський гідропарк

  • 12.00 -15.00
    • Міський молодіжний квест «Вулицями рідного міста» (старт на Алеї випускників)
  • 13.00 
    • Святкові виставки – продажі продукції торгових марок та закладів торгівлі міста.
  • 13.00 
    • «Алея майстрів» – виставка-продаж робіт та майстер-класи народних умільців, боді-арт від художньої школи-студії «Арт-Маестро» міста Рівне, живі статуї (благодійна акція «Врятуй життя»)
  • 13.00 
    • фотовиставка «Старе місто»;
    • виставки-презентації підприємств, виставки-дегустації торгових марок, громадських організацій , релігійних громад та політичних партій;
    • виставка –продаж книжкової продукції;
    • виставка-продаж декоративних дерев та кущів;
    • «Ігрове містечко» (дитячі атракціони, батути і т.п.)
    • боді-арт та дитячий аквагрим від салону краси «Beauty».

Стадіон «Локомотив»

  • 13.30
    • Чемпіонат області з футболу І ліга (юнаки) «Автоленд» (Здолбунів) – «Енергія» (Володимирець)
  • 16.00
    • Чемпіонат області з футболу І ліга (дорослі) «Автоленд» (Здолбунів) – «Енергія» (Володимирець)

Міський гідропарк

(територія біля озера, імпровізований сценічний майданчик)

  • 14.00
    • Урочисте відкриття свята. Привітання міського голови та гостей . Нагородження.
  • 14.30- 15.00
    • Концерт творчих колективів міста Здолбунова
  • 15.00-19.00
    • Фестиваль Борщу

Мала сцена (дитяче містечко)

  • 16.00-17.00
    • Розважально-ігрова програма для дітей «Пізнайко»
  • 17.00-17.15
    • Показові виступи секції паркуру м.Здолбунів
  • 17.15-17.30
    • Вікторина «Рідне місто моє »
  • 17.30-18.00
    • Вистава лялькового театру ЗОШ №4
  • 18.00-19.00
    • Майстер-клас з народних та сучасних танців «Ану-мо, потанцюємо!»
  • 19.00-20.00
    • Виступ молодіжних рок- та реп-гуртів, виконавців сучасного танцю та окремих виконавців.

Спортивні майданчики

  • 16.00-17.00
    • Показові виступи учасників технічних гуртків Станції юних техніків
  • 16.00-17.30
    • «Козацькі розваги» та спортивно-розважальна програма.
  • 17.30-18.00
    • Показові виступи вуличних гімнастів «Street Workout»
  • 18.00-18.30
    • Показові виступи учасників секції дьорт-джампінгу (в районі «Алеї випускників»)
  • 20.00-20.20
    • Фаєр-шоу «Зачарований вогонь».
  • 20.20-20.30
    • Святкова феєрія небесних ліхтариків «Гарячі серця».
  • 20.30 – 23.00
    • Дискотека.
  • 22.00
    • Святковий феєрверк на воді.

 

X