Католики Здолбунова запрошують долучитись до паломництва у Хрестопоклонну неділю

0 303

hrestopoklonna-hedilia1Римо-католицька громада Св. Апостолів Петра і Павла міста Здолбунів запрошує представників усіх конфесій долучитися до паломницької поїздки та провести Хрестопоклонну неділю у молитві ,  очистити душу від тягаря гріхів, вимолити у Бога для себе, близьких і рідних потрібних благодатей, а головне взяти участь  Хресній дорозі, відтворити той останній шлях Ісуса Христа на Голгофу, розділивши з ним Його муки і страждання.

Символом цьогорічної молитовної ходи буде березовий хрест. У вересні 2014 бойовики та російські агресори обстріляли ракетними установками с. Побєда Луганської області. У результаті був знищений український військовий табір разом із технікою, але залишився неушкодженим березовий Хрест Господній, освячений на День Незалежності України, 24 серпня 2014 року. Під час обстрілу не загинув ніхто з особового складу територіальної оборони і військового шпиталю. Цей хрест став символом сили духу українського народу та запорукою нашої перемоги в боротьбі за правду.

Великий хрест по черзі нестимуть: військові, студенти, священики, волонтери, військові лікарі, переселенці з Криму та Донбасу, матері, студенти і монахи різних згромаджень.

Хресна дорога вулицями Львова відбудеться у неділю, 15 березня 2015 року і розпочнеться о 15.00 від храму Святого архистратига Михаїла на вул. Винниченка,22

Виїзд зі Здолбунова о 7.00. Телефон для довідок та запису: 0982509030

Коментарі
Завантажується...