Рівненський театр привезе у Здолбунів “Наполеона та корсиканку”

0 208
Рівненський театр привезе у Здолбунів "Наполеона та корисканку"
Рівненський театр привезе у Здолбунів “Наполеона та корисканку”

17 травня у Здолбунів завітає творчий колектив Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру з комедією на дві дії «Наполеон та корсиканка». Глядачі стануть свідками історії про видатну постать в історії Франції, Наполеона Бонапарта.
Події п’єси «Наполеон та корсиканка» Іржі Губача відбуваються у 1819 році, коли Бонапарт переживає не найкращі роки свого життя. Ув’язнений на острові Святої Єлени, він страждає не лише з приводу втрати влади, але й від самотності. Саме тоді у сірість його буденності вривається жінка. Корсиканка з королівським ім’ям Жозефіна раптом з’являється на острові, який став в’язницею для Наполеона. Вона одразу стає підтримкою і опорою відставному імператорові, перед яким колись тремтів увесь світ. Жозефіна набуває статусу справжнього друга і змушує Наполеона пригадати, що він насамперед чоловік і корсиканець!
Лірично-романтичний сюжет вистави, пересипаний жартівливими діалогами, не лише розважить, а й змусить глядача замислитись.
Вистава відбудеться у приміщенні Будинку культури цементників. Початок о 19.00. Ціна квитків – 25 грн. Телефон для попереднього бронювання місць: 098 811 64 70, 066 801 57 47.

Коментарі
Завантажується...