В неділю 26 січня у центрі Здолбунова палитимуть барикади з шин

В неділю 26 січня у центрі Здолбунова палитимуть барикади з шин

В неділю, 26 січня, активісти зі Здолбунова збираються провести акцію під час якої будуть палити шини, про це повідомляє група “Радикалів Здолбунова” у соціальній мережі “Вконтакті”. Як ідеться в повідомлені організаторів “26.01.14, в неділю ввечері, на 21:00 збір людей в центрі міста біля Приват-банку (вулиця Богдана Хмельницького, 11) на протест – паління шин. Відгукніться ті, кому не байдуже майбутне України та її народу”. Про причини та цілі протесту організатори поки нічого не повідомляють, але закликають вдягати маски для прикриття лиця та іти на акцію з прапорами (якими саме, теж не уточнюється).

 • Анна

  У людей зайві шини? Краще б на Грушевського…

 • Житель

  дякую за свіже повітря!

 • Я особисто взагалі не бачу толку з цієї акції, а головне, що у організаторів немає жодних цілей вказаних. Палити ради того, щоб палити? Ну це брєд. Ну а про те, що “радикалам” варто навчитись писати хоч трішки грамотно, то це вже інше запитання. Ось, як те повідомлення про акцію виглядає в оригіналі: “Всім Кому не байдуже наше майбутнє повинні бути!!Прохання бути з Прапорами!!!26.01.14 в неділю ввечері на 21_00 збір людей в центрі біля приват банка на протест-паління скатів і вигуків вільної України!!!!!Відгукаємся кому не байдуже майбутне Україні та її народу-дітей!!!!Робіть репост!!

  Слава Україні!!!”

  • Костя Согін

   Тепер все ясно – це китайські провокатори-терорюги, які скористались неліцензованою програмою-перекладачем.

  • ПУ

   коли до мене звернулися взяти участь у подібному дійстві я запитав хто,що організовує на,що відповіді не було.Коли я переглянув групу то зрозумів,що це просто ”’брєд’ який не вартий уваги краще на Крути хай приходять

 • Житель

  В чому суть акції?Попалить і покричать?Люди,ну коли вам так цього хочеться,вперед в Київ. Люди з роботи поприходять,відпочити хочуть,а вони горланить будуть! Ну звісно, пропахать на заводі цілий день це таке…пустякі…Головне,кому нема що робити, будуть займатися ЄРУНДОЮ!

  • Настя

   Ті, хто їздять у Київ, хочуть не “попалить і покричать”. У Києві стріляють, там герої. А тут це справді чисте хуліганство.

 • Паша

  Шо за ідіот придумав це? Якшо вони хочуть допомогти хай їдуть на майдан, а палити шини псуючи повітря тут не треба.

 • жовта мафія

  колись на Пасху,ото було вогнище біля “общепіта”,а це-безглуздя!!!!!!!!!!!

  • Колись біля дев’ятиповерхівки біля автоленду ото було вогнище на великдень) Тоді пожежні приїхали, а вогонь був вище “стройки”, яка вже давно добудована)

 • Adolf

  а прибирати за ними хто буде ??

 • Костя Согін

  Переглянувши учасників даної групи, мені просто шкода Ваших батьків та частково Вашого майбутнього. Будь ласка, не робіть дурниць, бо це не є правильно тому, що:

  – недооцінка ефективності роботи співробітників Служби безпеки України може вплинути на Ваше майбутнє (з власного досвіду) – українські ефбеерівці люди висококваліфіковані, тому, будь яка ситуація, що загрожує життю та здоров’ю громадян, підпадає під їхню юрисдикцію; кажучи просто – Ви потрапите у списки потенційних усама-бен-ладеністів, гарантовано, що Ваш цифровий інформаційний простір буде під їх контролем, а для суспільної профілактики – пару чоловік затримають та сприятимуть кримінальним провадженням – ЦЕ НЕ ЖАРТИ!;

  – своїми діями Ви змусите працівників міліції в НЕДІЛЬНИЙ день покинути свої сім’ї та відпочинок і припхатись з негативним настроєм в центр міста – як мінімум частину івано-купалівців затримають, як максимум – відлупцюють чарівними паличками;

  – міліція дозвіл на проведення такої акції однозначно не давала (бо Ви не узгодили свої плани на вечір), і будь-які такого роду дії будуть підпадати під статтю 296 ККУ – хуліганство – карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років (потенціал Ваших тіл буде оцінено в тюрмі);

  – в місті, районі та області з владою вже все зробили, що потрібно було зробити давно, а неузгоджені дії (всякі кастрікі в центрі міста) – це сюжет дитсадкового підручника – “Дитинство юного анархіста”.

  Будьте здорові, і пам’ятайте, що краще утриматись від жартів, коли в суспільстві така ситуація як сьогодні.

X