Завтра у Здолбунові обговорять результати децентралізації

0 398
Завтра у Здолбунові обговорять  результати децентралізації
Завтра у Здолбунові обговорять результати децентралізації

Завтра, 24 грудня,  о 14:00 в приміщенні Здолбунівської РДА за адресою: вул. Грушевського, 14, 3 поверх відбудеться круглий стіл на тему «Децентралізація – базова реформа взаємовідносин центру і громад. Перші результати у Рівненській області».

Метою заходу є створення майданчику для обговорення ходу децентралізації між представниками громадськості, науковцями, органами державної влади та місцевого самоврядування. У ході заходу учасники обговорять нагальні питання децентралізації, її перші результати, а також вироблять пропозиції щодо вдосконалення реформи територіальної організації та системи місцевого самоврядування.

Серед головних тем круглого столу:

– Правове регулювання децентралізації в Україні;о

– Міжнародний досвід об’єднаних громад. Перший досвід добровільного об’єднання територіальних громад в Україні. Програми підтримки процесу децентралізації в Україні;

– Децентралізація в контексті Конституційної реформи;

– Фінансова децентралізація: перші результати;

– Перші результати децентралізації в області та районі. Підсумки проведення перших виборів та голів об’єднаних громад;

– Плюси і мінуси децентралізації на прикладі окремої громади. Болючі точки децентралізаційного процесу. Роль держави в ході процесу децентралізації.

В заходах візьмуть участь експерти, представники органів влади та місцевого самоврядування, Офісу реформ у Рівненській області, а також голови деяких об’єднаних територіальних громад Рівненщини.

Захід організований РОГО «Комітет виборців України» спільно з Офісом реформ у Рівненській області, Рівненською облдержадміністрацією та Здолбунівською РДА.

Коментарі
Завантажується...