04.12.2017 – старт блогу розробника та каталогу сайтів Здолбунівщини

0 476

Вітаю Вас на першій публікації, присвяченій оновленню zdolbuniv.com. Першочергово хочу коротко розказати про цей розділ та ідею його створення. Близько двох місяців тому мною було вирішено провести глобальну реконструкцію проекту, проте переглянувши структуру наявних сторінок та проектів, було вирішено провести не реконструкцію, а повністю видалити все і створювати нові розділи з нуля. Завершитись реконструкція повинна до четвертої річниці роботи ресурсу – 6 січня.

Центр Завантажень на блозі розробника

Проте повернемось до розділу на якому ви перебуваєте зараз: блог розробника це першочергово сторінка, де відображатимуться всі подальші зміни ресурсу – від зміни елементів навігації до появи нових проектів. Функціоналом фактично чейнджлогу ця сторінка не обмежиться, і окрім новин ресурсу тут можна буде завантажити все, що я створюю для розвитку сайту і чим можна поділитись з вами. Наприклад вже зараз до завантаження доступний векторний герб Здолбунова – річ, яка може пригодитись як при верстці ваших афіш так і при виготовлені комерційної продукції. Ще одним призначенням сторінки Блогу розробника стане аналіз Здолбунівського інтернет-сегменту. Щомісяця я підбиватиму підсумки, надаватиму інфографіку динаміки росту чи падіння всіх найпопулярніших ресурсів Здолбунівщини.

Каталог сайтів Здолбунівщини – новиннєва стрічка регіону

Окрім блогу розробника сьогодні стартує ще один проект – каталог сайтів Здолбунівщини. Фактично з його функціоналом знайомі всі, хто в свій час відвідував нині не активний ресурс zdolbuniv.rv.ua. Я вважаю, що ідея ретрансляції всіх новин Здолбунівщини на одній сторінці, яку вперше реалізував Дмитро Хомицький, є актуальною і потрібною і нині, тому відтепер моніторити весь сегмент місцевого інтернету можна не полишаючи однієї сторінки.

Варто додати, що окрім вище вказаних змін ми повністю переробили єдині збережені сторінки “про нас“, та “про місто“. Сподіваюсь ці зміни зроблять ваше перебування на сайті більш комфортним, а на цьому тижні ми анонсуємо і представимо вашій увазі ще кілька цікавих проектів;) Залишайтесь з нами:)

перероблений розділ “Про Здолбунів”
Коментарі
Завантажується...