06.01.2018 – старт інфотеки, повернення народної трибуни та 5-річчя сайту

0 436
zdolbuniv.com – 5 років

6 січня 2013 року на нашому сайті з’явився перший матеріал доступний для читачів, в різдвяний день ми повідомили про Вифлиємський вогонь миру, що запалав в храмах Здолбунівщини. З того часу на нашому сайті з’явилось ще 2 164 матеріали, не вважаючи анонсів, а ви залишили на сайті 3 396 коментарів. За ці 5 років в роботі сайту бували різні періоди, як застою так і пікових відвідувань, але незмінним залишилось одне – ми як були так і залишаємось єдиним незалежним ЗМІ в Здолбунівському районі.

До п’ятої річниці сайту ми готували серію оновлень, але через технічні проблеми, що виникли за тиждень до нового року, і які ми змогли побороти лише два дні тому, частина з оновлень буде презентована пізніше.

Інфотека

Першим оновленням про яке я сьогодні хочу розказати – стане ІНФОТЕКА. Перша спроба в нашому районі структуризувати всю інформацію, яка може бути потрібна здолбунівчанам. Наразі в інфотеці 142 матеріали, але база буде постійно рости, і сподіваюсь, до кінця року ми вийдемо на чотиризначну кількість матеріалів в інфотеці. Окрім простого інформування, інфотека стане і рейтингом довіри до політиків. В кожного депутата, політика чи громадського діяча на його сторінці є “рейтинг довіри”, де ви маєте змогу проголосувати чи довіряєте ви цьому політику. Періодично ми будемо підбивати підсумки таких голосувань і створювати рейтинг популярності здолбунівського політикуму. Також в інфотеці є сторінка кожного населеного пункту Здолбунівського району на якій виводяться новини, що стосуються лише даного села чи селища. Наразі інформації про населені пункти об’єктивно мало, проте за місяць-другий ми плануємо наповнити ці сторінки по максимуму. Від сьогоднішнього дня в кожному матеріалі всі терміни, наявні в інфотеці, будуть виставлятись посиланнями на їхню сторінку, за принципом “Вікіпедії”.

Розклади руху

Окрім інфотеки ми створили сторінки зручних розкладів руху приміських та пасажирських потягів. “Фішкою” цих розкладів є можливість сортування по часу відправлення, прибуття та по назвах станції. Зважаючи на блокування “яндекс розкладу” та відсталість сайту укрзалізниці – ми сміливо можемо заявити, що це найкращі розклади руху потягів по станції Здолбунів в усьому інтернеті. Скоро окрім розкладів руху залізничного транспорту, з’явиться і розклад руху автобусів по автостанції Здолбунова.

Також ми повернули на сайт сторінку з картою міста від zdolbuniv.com. Щоправда додали ще дві альтернативні карти, тому відтепер знайти необхідну вам вулицю чи будинок можна за допомогою відразу трьох карт, не залишаючи однієї сторінки.

Останнім оновленням стало повернення “Народної трибуни“, функціонал якої ми повністю змінили, а отже відтепер затримки від часу надсилання вашого матеріалу стануть мінімальними. Окрім того, якщо з’являться постійні автори – ми запропонуємо доступ до адмін-панелі з можливістю самим додавати свої матеріали.

Новий стиль оформлення матеріалів

І ледь не забув: було змінено візуальне оформлення всіх матеріалів – відтепер в “шапці” кожного матеріалу знаходиться зображення на всю ширину блоку новини, яке ми окремо створюємо для кожного матеріалу. Це, звісно, додає зайвих 5 хвилин до часу публікації, але на в нашому стилі робити “аналітичні матеріали” з трьох слів і одним фото;)

Дякуємо, що ви з нами, і в новому році сподіваємось вийти якісно і кількісно на новий рівень. Stay tuned;)

Коментарі
Завантажується...