1 вересня у Здолбунові: чи достатньо лише “Уроку мужності”?

0 193
1 вересня у Здолбунові: чи достатньо лише "Уроку мужності"?
1 вересня у Здолбунові: чи достатньо лише “Уроку мужності”?

Напередодні нового навчального року кожен з нас запитує себе: що почують наші діти на шкільних лінійках, присвячених початку нового навчального року? Звісно, маленькі першокласники отримають свою порцію уваги, і це справедливо. Але ж у школі є й учні середніх і старших класів, є діти тих здолбунівчан, хто зараз на сході відстоює нашу державу.
З точки зору редакції сайту, цьогорічний початок навчального року повинен бути особливим – діти повинні почути про війну, про тих своїх братів і батьків, завдяки щоденному подвигу яких вони й мають можливість сьогодні розпочати навчання.
Наскільки нам відомо, відділ освіти отримав рекомендації лише щодо проведення першим уроком так званого «Уроку мужності». Складно сказати, як мають проходити такі уроки, навіть названі за аналогією до подібних заходів ще радянського часу. Проте переконані, що більшість патріотичних класних керівників знайдуть що сказати дітям у цей день.
Під час спілкування з освітянами ми почули різні думки. Хтось планує назвати на лінійці поіменно випускників школи, які воюють на сході і вже збирає про них інформацію. Хтось вважає, що основне завдання дітей наразі – вчитися, тому не варто аж так заглиблюватися у військову тематику.
Пропонуємо читачам сайту висловити свої міркування з приводу того, чи мають на урочистостях з нагоди початку нового навчального року звучати слова про російсько-українську війну і тих, хто бере в ній безпосередню участь.

Коментарі
Завантажується...