13-річного юнака, що втік з дому, знайшли в інтернет-клубі Здолбунова

13-річного юнака, що втік з дому, знайшли в інтернет-клубі Здолбунова

Менше доби знадобилося правоохоронцям, аби відшукати 13-річного мешканця села Ільпінь Сергія, який покинув стіни рідної домівки.

Вночі з 29 на 30 січня 2014 року в міліції прозвучав тривожний дзвінок схвильованої 37-річної матері. Жінка повідомила, що її неповнолітній син ще напередодні в післяобідню пору пішов з дому і до цього часу не повернувся.

До слова, хлопець покидає домівку не вперше. Минуло трохи більше року як Сергій теж вирішив «прогулятись», а повернутись додому забув. Крім того, останній у Здолбунівському РВ УМВС перебуває на профілактичному обліку як дитина-правопорушник.

У міліції, отримавши повідомлення, на місце події направили слідчо-оперативну групу. Прибули туди й керівники УМВС та районного відділу. Відразу працівники міліції розпочали роботу з встановлення місця перебування зниклого хлопчини.

Малого шукача пригод начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС Олег Дмитрук знайшов вранці в інтернет-клубі м. Здолбунів. Як виявилося, ніч він провів у одній із багатоповерхівок міста.

– На жаль, останнім часом почастішали випадки втеч неповнолітніх з домівок. Їх пошук – звична справа для нас, у якій головне відшукати малих втікачів у найкоротший термін, адже на вулиці сильний мороз. Крім того, потрібно виявити ті причини і умови, що змушують їх це робити, – зазначає Олег Дмитрук.

На даний час знайда вдома. Але не відомо, скільки ще він отак буде виходити з дому та забуватиметься повернутися назад…

Ярослава Ногачевська,

Здолбунівський РВ УМВС України

в Рівненській області

 • Костя Согін

  Дітям просто потрібно створювати більше умов для розвитку в тих сферах, в яких їм зручніше та в яких вони себе почувають вільно. Хочеш добре навчатись, грати у футбол чи баскетбол, маєш бажання полупцювати чи поборотись із супротивником – двері відчинені для всіх, але не всі мають бажання фізично виснажуватись на тренуваннях.

  Розглянувши даний випадок з хлопцем, пропоную міській та районній радам поміркувати стосовно запровадження інноваційних секцій з розвитку дітей та молоді – за рахунок бюджетних коштів створити віртуальну ігрову залу* з наставниками-тренерами, які будуть розробляти командні та індивідуальні тактико-стратегічні програми для учасників, щоб утворені команди змогли виступати на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Майбутнє – за комп’ютерними технологіями, тому дітей потрібно правильно привчати до інноваційних систем, щоб район та держава змогла пишатись не лише штангістами, боксерами, борцями, але й геймерами міжнародного класу, які, до речі, непогано заробляють.

  *Примітка
  На початкових етапах сприяти інтернет-клубам, щоб вони залучали дітей та молодь у ігрові секції під настановою досвідченого геймера та недовгочасним тренуванням – до 2 годин, використовуючи ігри різних жанрів та різних платформ, але з акцентом на найбільш популярні у світі.

  • Бовдур

   кому воно потрiбне? коли будинок творчостi пропонуе ще совэтскi гуртки, танцi, спiви, судномоделювання та радiо яке виклада старий дiд якому усе по барабану бо там проiдають бюджетнi кошти яких видiляють мiнiмум пенсiонери. Хай навiть так, може дiвчатам потрiбнi спiви, але де компьютери та графiка, програмування на початковому рiвнi, де математика, де фiзика та хiмiя, шахи та шахмати, де цiкавi сучаснi гуртки якi могли б хлопчики з задоволенням в iгровому режимi освоювати? Будинок молодi це застiй ще той.
   Тому в першу чергу треба повне перезавантаження будинку молодi на новi, сучаснi тенденцii/

   • Дозвольте з вами не погодитись. Зараз в будинку молоді діє, наприклад, гурток журналістики. Я вважаю, що це цілком сучасний і успішний проект.
    А щодо судномоделювання, то я вважаю, що це буде актуально і через сто років. Це наразі єдиний шанс для дитини створити щось реальне, а не віртуально.

   • Костя Согін

    Хай навіть і “радянські” гуртки будуть, і журналістика теж дуже перспективна галузь – головне, щоб діти не вживали дешеві та неякісні речовини, що впливають на свідомість.

    • Аби тільки не наплодились десятки людей, що вважатимуть себе “журналістами”:) Бо я, наприклад, іноді себе журналістом називаю, але ним не є. І наразі в Здолбунові, переконаний, не існує жодної людини, що мала б право себе журналістом називати.

     • Костя Согін

      Нічого, нічого – головне, щоб люди палицями потім не наздоганяли за журналістський “проффесіоналізм”.

     • от якраз тих, на кого з палицями йдуть, то тих зачасту і можна називати журналістами)))

     • Костя Согін

      Інше питання – чи-то люди взагалі, хто з палицями йде?

X