2 листопада у Здолбунові молилися за всіх померлих (фото)

0 287
2 листопада у Здолбунові молилися за всіх померлих
2 листопада у Здолбунові молилися за всіх померлих

Є особливі дні в році, коли вся Церква з благоговінням і любов’ю молитовно згадує всіх “від віку”, тобто всіх померлих своїх побратимів у вірі.

Дмитрівська поминальна субота і католицький День спомину всіх померлих співпали в один день. Цей день, як в православних так і в католиків, пов’язаний з молитвою за померлих, з відвідуванням кладовищ, з запалюванням свічок на могилах близьких та знайомих.

День вспомину всіх померлих, як Дмитрівська поминальна субота є днем посвяченим молитві в намірах всіх померлих, особливо за душі тих, які перебувають в Чистилищі і очікують зустрічі з Богом. В цей день, як правило, священик читає імена померлих і відправляє спеціальну Службу Божу за тих, що відійшли з цього світу. Ці поминальні дні є важливими у році, адже вони приводять нас до спогадів за наших померлих, до молитви за них і роздумів. Як правило, ми запалюємо свічки біля їхній могил, прагнемо відчути їхню присутність і віддати їм наше тепло, ми молимося за їхні душі на їх могилах.

Хоча, незалежно від призначеного церквою дня, кожен з нас відвідує кладовище – місце смерті дорогих нам людей, відвідує могили своїх померлих близьких. В певні моменти, цього потребує наша душа, наше прагнення бути до них ближчими. Недаремно від давніх часів виникли кладовища, які для християн є святим місцем, бо саме там ми виявляємо повагу до наших померлих.

Наша печаль унаслідок смерті рідних і близьких нам людей зменшується завдяки вірі в те, що вони знайшли нове життя, над яким смерть більш не владна. Ми віримо, що предвічна любов Бога і Його милосердя сильніше смерті.

Коментарі
Завантажується...