“Айдарівці” взяли під опіку дочку загиблого здолбунівчанина

0 231
"Айдарівці" взяли під опіку дочку загиблого здолбунівчанина
“Айдарівці” взяли під опіку дочку загиблого здолбунівчанина

Хлопці зі  Здолбунівського району –  Тарас Якимчук, Руслан Палічук, Василь Жук, Павло Петренко, Юрій Дацюк, Олексій Сапожніков, які поклали своє життя за кожного з нас, за наше життя під мирним небом та рідною землею під ногами залишили шрам на кожній небайдужий душі.

Нещодавно бійці батальйону «Айдар», відвідуючи родину загиблого Олексія Сапожнікова, сказали, що не залишать її без уваги. Що дочка загиблого, є їхньою дочкою в пам’ять про її батька.

Біль сімей загиблих воїнів – це наш спільний біль, і їхні проблеми слід вирішувати разом. Адже вони боронили нас на Сході від окупанта. Завдяки їм ми спокійно спимо і зустрічаємо ранок наступного дня.

Для кожного з нас головним має бути – це нікого і нічого не забути. Пам’ять про них ми  маємо пронести крізь життя і не залишити сам на сам їх родини.

Допоможемо сім’ям загиблих земляків разом!

Усіх небайдужих просимо приносити кошти  для сімей загиблих захисників в штаб допомоги військовослужбовцям Здолбунівщини ( адмінприміщення ПАТ «Укрцемремонт» по вул. Незалежності, 11)

Також нагадуємо, що допомоги потребують і побратими загиблих бійців для яких потрібні форма,  берці, аптечки та інші необхідні. Для них збір коштів теж триває. Кожен солдат  буде дуже вдячний землякам за допомогу.

Телефон гарячої лінії – 0982509030; 0977451296

Коментарі
Завантажується...