Акція “Зробимо Здолбунів чистим” стартувала. Долучайтесь!

0 254
Акція "Зробимо Здолбунів чистим" стартувала. Долучайтесь!
Акція “Зробимо Здолбунів чистим” стартувала. Долучайтесь!

“Зробимо Здолбунів чистим” є регіональним заходом всеукраїнського проекту “Зробимо Україну чистою”. Цей проект – громадська ініціатива, мета якого – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це! Ми не підтримуємо жодної політичної партії. Ми діємо в рамках міжнародного соціального проекту «Let’s Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку. До цієї чудової ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу. Більш детальна інформація про проект на офіційному сайті letsdoit.org.ua.

Захід у Здолбунові відбуватиметься, як і по всій Україні, 20 квітня. Взяти участь у ньому може кожен охочий. Все, що для цього потрібно бути вільним 20 квітня (це субота), заповнити форму зголошення, що знаходиться за ЦИМ посиланням та прийти в день заходу на місце, яке буде повідомлене на початку квітня.

Наша ціль спільними зусиллями прибрати найбільш забруднені місця Здолбунова надавши таким чином хороший приклад для інших жителів міста. Наразі попередніми місцями прибирання 20 квітня є прибудинкова територія у районі вулиць Шкільної , Коперника та 2-го лютого. Зокрема ми прагнемо очистити доріжку від супермаркету “Колібріс” до дев’ятиповерхівок, адже цією доріжкою щодня ходить малеча до дитячого садку, а учні до школи. Другою попередньою локацією для прибирання є берегова лінія міського гідропарку. Наголошуємо, що ці точки не є остаточними і чекаємо ваших коментарів з пропозиціями щодо місць проведення акції “Зробимо Здолбунів чистим”.
Для зручності ми дублюємо форму зголошення у цьому матеріалі:

Коментарі
Завантажується...