Активісти Здолбунова відвідали чиновників, що підтримували режим Януковича (фото, відео)

0 212

Після десятків загиблих і сотень поранених навіть останні найзапекліші регіонали говорять про засудження дій влади. Проте мало бути відважним тепер – треба було бути відважним тоді, коли від позиції кожного ще залежало, чи загинуть наші хлопці.

Тому ніхто нічого не забув і нічого нікому не вибачив. Сьогодні активісти зранку пішли до відділу освіти, оскільки виконуюча обов’язки начальника відділу Зоя Вітень свого часу відмовилася допомогти організувати збори освітян, а після проведення цих зборів надіслала в усі школи листи, в яких закликала вчителів бути поза політикою. І сьогодні, після всіх кривавих подій, Зоя Володимирівна говорила про те, що вона просто виконує свою роботу, і що кожен має право на свою громадянську позицію. Ошелешені мітингувальники, хто менш емоційно, хто більш, намагалися поясними їй, що вчитель не має права бути байдужим, що там, на Майдані, наші учні. Але розмова була безперспективною – нічого, крім заяв про аполітичність відділу освіти, присутні не почули. Спокійний тон і цілковите самовладання Зої Вітень заслуговують на повагу, але, з іншого боку, якось дуже вже були схожі на байдужість. Звісно, Зоя Володимирівна навряд чи буде призначена керівником відділу, але в освіті працювати залишиться. Тому складно сказати, як вона буде дивитися в очі тим, хто був на Майдані, хто всіма силами і ціною власного здоровя захищав і її можливість жити в нормальній країні.

Потім мітингувальники пішли до начальника відділу культури Олени Мазепи. Вона після подій 22 січня в Здолбунові під час відзначення Дня Соборності та профспілкових зборів працівників культури в своєму кабінеті разом з Шулем пресувала працівників культури за те, що вони наважилися висловити свою позицію. Розмовою те, що відбулося у відділі культури, назвати не можна. Олена Миколаївна нічого не зрозуміла, вона просто кричала і поводилася ну геть негідно працівника культури. Цілком справедливо говорили їй про те, що колектив працівників культури в районі бездоганний, і керує вона людьми значно достойнішими за неї. Замість того, щоб підтримати своїх колег і підлеглих, вона ще й намагалася їх залякувати. Тому серед присутніх цілком закономірно говорили про те, що заяву на звільнення Олені Миколаївні треба було б написати вже сьогодні. Ну що ж, думаємо, що депутатській комісії доведеться розглядати це питання.

Після цього активісти взяли участь у засіданні президії районної ради, оскільки на сьогодні запланована сесія, на якій президія має перебрати на себе повноваження керівництва районом. Президія відбувалася бурхливо, оскільки були депутати і від провладних партій, яким, по суті, довелося відповісти за злочини своїх київських керівників. О 15 годині має відбутися сесія районої ради.

[youtube]be2GXzieDUw[/youtube]
Коментарі
Завантажується...