Аптеки у Здолбунові працюватимуть до 21-ї, а продуктовий магазин цілодобово – рішення виконкому міськради

0 313
Аптеки у Здолбунові працюватимуть до 21-ї, а продуктовий магазин цілодобово – рішення виконкому міськради

29 листопада 2017 року, міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, повідомляється на її офіційному сайті.
Виконком заслухав та взяв до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. «Про деякі питання управління майном комунальної власності територіальної громади міста Здолбунова». Прийнято рішення доручити Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління»:
1. Представляти інтереси неприватизованих квартир та нежитлових приміщень, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунова в ОСББ, управляючих компаніях та у відповідних організаціях.
2. До 01.02.2018 року провести повторну інвентаризацію нежитлових приміщень, неприватизованих квартир та ініціювати внесення відповідних змін в Переліки майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунова..
3. До 01.01.2019 виготовити правовстановлюючі документи на нежитлові приміщення та неприватизовані квартири, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Здолбунів.
4. До 01.07.2018 року передати приміщення контори по вулиці Міцкевича, 26 та приміщення лазні по вулиці Гончара, 16 на баланс комунального підприємства «Здолбунівське».
Члени виконкому розглянули та вирішили подати на розгляд сесії міської ради для затвердження проект міського бюджету на 2018 рік та План підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Надали дозвіл на зріз аварійних дерев по вулицях Б. Возницького, Д. Галицького, Заводській, Шевченка, Василя Жука, Фестивальній, проспекті Цементників та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
Затвердили проектно–кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка від будинку №242 до будинку №266 в м. Здолбунів ( коригування) на суму 1346.360 тис.грн.
Прийнято рішення, яким намічено ряд заходів щодо покращення організації обліку фонду захисних споруд цивільного захисту.
Розглянуто клопотання приватного підприємства «Соломія-Сервіс» та встановлено режим роботи аптек «Подорожник», які знаходяться по вулицях Б. Хмельницького, 7 та Шкільній, 3 міста Здолбунова. Аптеки будуть працювати за таким графіком: щоденно – з 08.00 год. до 21.00 год., неділя – з 09.00 год. до 20.00 год.
Встановлено режим роботи магазинів:
– «ЕМТЕ», розташованого по вул. Шкільній, 23 – щоденно з 08 год. до 20.30 год.;
– «Продукти-1140», розташованого по вул. Шкільній, 44 – щоденно з 00.год. до 23.58 год.
Дано дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Ситуну С.О. на розміщення малої архітектурної форми по вулиці Б.Хмельницького, 27 а. ТзОВ «АТБ-Маркет» – на попереднє погодження розташування рекламних вказівників на електричних опорах по вулицях Л. Українки, 4, 4а та Шевченка, 187-189.
Також затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєні окремі поштові адреси.

Коментарі
Завантажується...