Автобус Рівне-Здолбунів зіткнувся з авто депутата Здолбунівської райради

0 367
Вчора ввечері автомобіль “Тойота”, за кермом якого перебував депутат Здолбунівської районної ради Олександр Андріюк, потрапив у аварію на розвороті поблизу Квасилова. Автомобіль депутата рухався зі сторони Львова в сторону Рівного, в той час як автобус маршруту “Рівне – Здолбунів” був на розвороті. Автобус несподівано розпочав маневр, і відбулося зіткнення, в результаті якого значно пошкоджено лівий бік “Тойоти”. Водій і пасажири автобуса не постраждали, як і Олександр Андріюк, у машині якого спрацювали подушки безпеки.

За словами депутата, завдяки різкому маневру вправо і тому, що він не натиснув на гальмо, удар прийшовся не на кабіну, а тому Андріюк відбувся легким забоєм плеча.
За кермом автобуса був молодий водій, родом із села Мости Здолбунівського району. За його словами, “Тойоту” він не помітив, бо його засліпило призахідне сонце.
Як би там не було, остаточну картину ДТП встановить поліція. А нам залишається додати, що один із матеріалів про аварію здолбунівської журналістки є відверто маніпулятивним і оцінює не саму аварію. а поведінку Андріюка стосовно неї самої. Не думаємо, що така інформація важлива читачам аж настільки, щоб стати основною в матеріалі про ДТП. Що ж, коли тебе на місце аварії привозить посадовець, який вважає Андріюка особистим ворогом, ще й не такого понаписуєш.

Коментарі
Завантажується...