Біля здолбунівської школи на очах у дітей помирала собака – хто винен і що робити?

0 289

Вчора зранку директор ЗОШ№5 Жанна Рудик звернулась через соціальну мережу до батьків учнів школи, щоб прибрали з подвір’я навчального закладу собак з нашийниками. Також написала, що по обіді, можливо, допоможуть працівники комунального підприємства міської ради.
Сьогодні ж зранку біля школи дві години в муках помирала отруєна кимсь собака. Про це повідомила одна з місцевих мешканок, звинувативши в отруєнні пса саме директора школи:

«СЬОГОДНІ , 07 ЛЮТОГО , О 12.20 МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА МАМА , ДІТИ ЯКОЇ ХОДЯТЬ В ЗОШ 5 І РОЗКАЗУЄ , ЩО НА ДОРОЗІ ЛЕЖИТЬ ДОХЛА СОБАКА . СОБАКУ ОТРУЇЛИ КОМУНАЛЬНИКИ ПО ПРОХАННЮ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ РУДИК Ж.М. . ТРУЇЛИ НА ОЧАХ В ДІТЕЙ , СОБАКА ВМЕРЛА НЕ МИТТЄВО , А В СТРАШНИХ КОНВУЛЬСІЯХ .
ЖАННА МИКОЛАЇВНА , ЩО ЗА ЖОРСТОКІСТЬ ? Я ОСОБИСТО ЧИТАЛА ВЧОРА ВАШ ПОСТ , ДЕ ВИ ПРОСИЛИ ДОПОМОГТИ ДЕСЬ ПОДІТИ ТОГО СОБАКУ .
ЯК РОЗКАЗАЛА МЕНІ МАМА , ЩО СОБАКА ЇЇ ДІТЕЙ НЕ КУСАВ , БО ВОНИ ЙОГО ПІДГОДОВУВАЛИ , ГЛАДИЛИ , ОДНИМ СЛОВОМ , ЛАСКАВО З НИМ ПОВОДИЛИСЬ .ДЕЯКІ ДІТИ ЦЬОГО СОБАКУ БИЛИ ПАЛКАМИ , НУ І , ВІДПОВІДНО , СОБАКА СТАВАВ АГРЕСИВНИМ .
НА ОЧАХ В ДІТЕЙ СОБАКА ПОМЕР В МУКАХ . ТІ ДІТИ , ЯКІ ПОВОДИЛИСЬ З СОБАКОЮ ПО-ДОБРОМУ — ПОШКОДУЮТЬ СОБАКУ , А ТІ ДІТИ , ЩО БИЛИ СОБАКУ , ЯКИМИ ВИРОСТУТЬ ?????……..»
Однозначно можна стверджувати, що собаку труїли не комунальники – це підтвердили в міській раді, справедливо обурившись навіть таким припущенням. Законодавство забороняє такі методи боротьби з безпритульними тваринами, і єдине, що комунальники зробили – це під’їхали і вивезли труп тварини, коли їх попросили місцеві мешканці.
Але тут відразу кілька питань до кожного з нас.
По-перше, хтось таки тварину отруїв. І хоч собаки справді не повинні перебувати на території школи, тварина про те, де яка територія, не знає. А от людина, що це зробила, знала, що смерть собаки буде важка і болісна. Ця людина пожаліла дітей? А що, коли дві години пес у конвульсіях помирав на снігу, це було для дітей нормально?
По-друге, вчителі і батьки, які бачили муки тварини, могли б швидко завезти собаку до ветеринара чи принаймні подзвонити до власниці приватного притулку Ніни Кондратюк. Якщо отрута ще не зробила свою справу, кілька уколів могли б врятувати тварину. Нічого, всі мужньо витримали видовище, варте фільмів жахів.
І насамкінець – місту потрібен нормальний притулок. Щоб там надавалися послуги з відлову й стерилізації, щоб туди можна було привезти тих, кому не пощастило знайти господаря. І це вже питання до влади. Бо поки притулку немає, поки лише Ніна Кондратюк хоч якось намагається рятувати тварин від важкого життя (а міські вулиці від надміру собак), такі картини будуть повторюватися.

Коментарі
Завантажується...