Частина Здолбунівчан позбавлені можливості купити ліки

0 303
Частина Здолбунівчан позбавлені можливості купити ліки
Частина Здолбунівчан позбавлені можливості купити ліки

Всі ми час від часу користуємося залізницею. І ніхто не застрахований від несподіваних нездужань в дорозі: може піднятися температура, розболітися голова або живіт. І не завжди є з собою потрібні медикаменти. І єдиний порятунок в дорозі – це вокзал, де є медпункт і аптека. Так медпункт на Здолбунівському вокзалі дійсно є, але там можуть надати лише невідкладну допомогу , а дати таблетки з собою для повноцінного лікування – ні, бо кількість ліків обмежена.

Аптечний кіоск  був у свій час і в приміщенні залізничного вокзалу. І якщо раніше люди, які проживають в цьому районі ходили в найближчий аптечний кіоск саме на залізничний вокзал, то тепер цей пункт продажу закрили, а до найближчої аптеки пенсіонерам, молодим мамам, людям похилого віку необхідно долати міст. Так склалось, що всі аптеки зосереджені в центрі міста. Але ж як бути іншим людям, що живуть не в самому центрі? І скажіть будь-ласка, в якому з міст на території залізничного вокзалу немає аптечного кіоску?

Думка людей з цього приводу однакова і викликає обурення. Так зі слів пана Івана, що живе неподалік залізничного вокзалу, відсутність аптеки коштувала йому погіршення стану здоров’я його дитини:

– Якось увечері моя дитина відчула себе погано, розболівся живіт, а вдома не знайшлося необхідних ліків. Я побіг в аптеку. Так як живу недалеко від вокзалу, першим ділом попрямував туди. Але уявіть, яким було моє здивування і розчарування, коли я не знайшов там аптечного кіоску. Довелося брати таксі і їхати аж на вулицю Шкільну, де працює цілодобова аптека. А за час пошуків ліків дитині стало гірше, довелося викликати невідкладну медичну допомогу і госпіталізувати дитину.

Причина такого безладу банальна. За словами працівників вокзалу в будівлі станції може бути висока орендна плата, а в зв’язку малою кількістю ліків оборот товару невисокий. Тому утримувати цілодобовий кіоск для підприємця було нерентабельно.

Зараз, в період холодів, багато людей починають хворіти на ГРВІ і застудою. Медикаменти та ліки дуже необхідні. Але при всьому бажанні купити їх ніде …

Напевно, тільки в Здолбунові, коли не лише у місцевих жителів, а й у переїжджих людей трапляються проблеми зі здоров’ям, питання стоїть ребром між життям і смертю …

Не зрозуміло, чому цією проблемою не зацікавилися підприємці. На такій великій території залізничного вокзалу немає аптеки. У комерційних цілях організація аптечного кіоску могла б стати дуже вигідною і принести чималий прибуток власнику. Але поки влада мовчить, підприємці ігнорують ситуацію, жителям в районі залізничного вокзалу хочеться побажати тільки одного: будьте здорові!

 

Коментарі
Завантажується...