Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Вчора з кількох джерел небайдужі мешканці міста дізналися, що один з місцевих хлопців кілька днів формував групу для поїздки до Києва на 22 грудня. Платити обіцяли щедро як на провінційні мірки – триста гривень за необтяжливу поїздку. Нібито ніяких попередніх умов по «роботі» не висували. Звісно, пошуки «тітушок» у Західній Україні можуть видатися несерйозними, але для провокацій у таборі «євромітингувальників» україномовні безпринципні громадяни годяться якнайкраще. Тому інформацію вирішили перевірити.

Коли приїхали на місце, вказане інформатором, там уже з вимкненими фарами стояла скромна непримітна машина. Нікому ніде стояти не заборонено, але з автомобілю сфотографували з доволі потужним спалахом дві машини тих громадян, хто хотів побачити на власні очі місцевих заробітчан. Рівно за п’ять хвилин до дванадцятої авто з “фотографами” поїхало.

Щоб не інтригувати читачів, відразу скажемо, що з цього місця автобус у дорогу до Києва не вирушив. Проте він поїхав з іншої точки – вочевидь про необхідність зміни дислокації попередив «фотограф». Наші небайдужі громадяни встигли зафіксувати це місце, але вже не мали можливості побачити всіх пасажирів автобуса. Однак прізвища декого з тих, кого відправили на антимайдан, відомі. Думаємо, що ця поїздка буде не останньою, тому наші небайдужі громадяни міста продовжуватимуть відслідковувати можливу участь здолбунівчан у “антимайданівських” заходах.

 • Зига

  у меня такое ощущение что вам нехрен делать…. сенсацию нашли. тьфу.

  • Ніхто і не шукав сенсацію. Просто небайдужі громадяни намагались зробити фото “антимайданівських” хлопців, що продаються за 300 гривень. Організатори налякались, якщо ховались від активістів до першої ночі. Іншого разу не заховаєтесь.

   • Зига

    как всегда однобоко и глупо.. раз напомнили про 300 грн от как сказали “антимайданівських” хлопців, то почему не вспомнили про 270 от других…..? или Єто неозвучивается?

    • olga ferar

     підтримую. в кожно своя точка зору . це по перше а по друге 300 грн? які точні розцінки у вас. от вся і незаангажованість під сраку. політикой смердить від всіх здолбунівських сайтів. ще не ясно хто більше продаєтся. той студент що поїхав мерзнути за гроші чи ви трубачі що своїми майданами жити не даєте.

 • Віталій

  А я за тих же умов що і євромайданівці ( кава , чай , бутік + місце в автобусі) поїхав би на антимайдан , як патріот – безкоштовно !

X