Чи є здолбунівські «тітушки» сьогодні в Києві?

0 158
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Вчора з кількох джерел небайдужі мешканці міста дізналися, що один з місцевих хлопців кілька днів формував групу для поїздки до Києва на 22 грудня. Платити обіцяли щедро як на провінційні мірки – триста гривень за необтяжливу поїздку. Нібито ніяких попередніх умов по «роботі» не висували. Звісно, пошуки «тітушок» у Західній Україні можуть видатися несерйозними, але для провокацій у таборі «євромітингувальників» україномовні безпринципні громадяни годяться якнайкраще. Тому інформацію вирішили перевірити.

Коли приїхали на місце, вказане інформатором, там уже з вимкненими фарами стояла скромна непримітна машина. Нікому ніде стояти не заборонено, але з автомобілю сфотографували з доволі потужним спалахом дві машини тих громадян, хто хотів побачити на власні очі місцевих заробітчан. Рівно за п’ять хвилин до дванадцятої авто з “фотографами” поїхало.

Щоб не інтригувати читачів, відразу скажемо, що з цього місця автобус у дорогу до Києва не вирушив. Проте він поїхав з іншої точки – вочевидь про необхідність зміни дислокації попередив «фотограф». Наші небайдужі громадяни встигли зафіксувати це місце, але вже не мали можливості побачити всіх пасажирів автобуса. Однак прізвища декого з тих, кого відправили на антимайдан, відомі. Думаємо, що ця поїздка буде не останньою, тому наші небайдужі громадяни міста продовжуватимуть відслідковувати можливу участь здолбунівчан у “антимайданівських” заходах.

Коментарі
Завантажується...