Чи небезпечні коні в Здолбунівському гідропарку?

0 463

«Усім привіт. Як ви відноситесь до того що по Гідропарку коні по голові бігають?? Сьогодні він 2 рази відривався той кінь і настав як дурний.? І чи взагалі є дозволи на катання людей, дітей, при тому без захисних шоломів?» – ось такий пост здолбунівчанки Світлани Якубчик з’явився сьогодні у мережі фейсбук. Великого зацікавлення не викликав, проте кілька показових коментарів з’явилося. По-перше, від Ірини Ящук: «Свєєєт, то по ходу Сабріна з Богдашева. Бесполєзно. Кінь не винний що хазяйка неадекватна. Поліція безсильна. Перевірено. Ну хібащо біда яка станеться. Не дай Боже». По-друге, від Миколи Орлова – як реакція на фразу про відсутність повноважень: «Є, ніхто не береться. Зафіксувати факт отримання коштів, запитати реєстрацію підприємницької діяльності і т.д Але в аулах свої правила – відсутність правил».

Були й позитивні відгуки, зокрема від Богдана Місікова: «Абсолютно позитивно ставлюся до тих коней, щодня на обіді буваю в гідропарку, коні не заважають. А от якщо залягти в високій траві, та і ще придрімати, то не лише коні можуть на голову наступити, а і собака обгидити, чи діти набігти)»

Так само вважає і Ярослав Возницький: «Позитивно ставлюсь) а от до бухих компаній негативно.»

Звичайно, тема не найважливіша для міста, проте змусила замислитися. Досі більшість мого кола спілкування вважала Сабріну і її коней окрасою міста, нашою амазонкою. Діти тішаться від самого вигляду стрункої вершниці, та й дорослі щиро усміхаються, побачивши незвичне для сучасного міста видовище.

Так, є фінансова сторона питання: є прибутки – мають бути податки. Нібито правильно і беззаперечно. Проте час від часу катаючи дітей, дівчина навряд чи заробить і на їх утримання, і на податки. Зрештою, свого часу була інформація про ранчо «Престиж», утворене Сабріною. Так що цілком можливо, що право на підприємницьку діяльність у неї є.

Проте для мене питання не в тому. Останнім часом, попри прийняті закони, ми постійно чуємо, як заважають собаки чи коти. Бо вони брудні, бо вони товчуться біля дитячих пісочниць, бо вони мають бліх і глистів. Водночас п’яні компанії біля тих же пісочниць нікого не тривожать. І це ще добре, якщо вони лише п’яні, а не розкидають навколо поруч з битими пляшками використані шприци.

Тепер заважають коні… Можливо, я помиляюся, і коні в гідропарку становлять небезпеку для відпочивальників? Саме тому ми пропонуємо нашим читачам висловити свою думку голосуванням: чи небезпечні коні в гідропарку? Чи варто заборонити господині приводити туди своїх тварин? Чекаємо вашого голосування!

[poll id=”8″]

 

Коментарі
Завантажується...