Чи справді Владислав Сухляк хоче надалі очолювати Здолбунівську ЦРЛ?

0 8 680
Владислав Сухляк – фото Рівне Вечірнє

12 червня Рівненській апеляційний суд скасував рішення Здолбунівського райсуду про поновлення на посаду головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ Владислава Сухляка. Про це йдеться у постанові суду №562/3408/19, провадження 22-ц/4815/690/20. Та, судячи з останнього посту екс-очільника ЦРЛ, на цьому судова епопея не закінчиться.
Після уважного прочитання тексту Постанови суду одразу виникає головне запитання:

«Чому працівник ЦРЛ (та не просто працівник, а головний лікар), знаючи, що в нього закінчується термін дії трудовго контракту, не написав заяву на його продовження, аби зберегти для себе таку бажану посаду?»

Скріншот із сайту “Судова влада України”

Забув? Не знав? Сплутав дати? Адже для цього у нього був не один день і навіть не тиждень. А цілі два (!) місяці, відповідно до пункту 25 контракту. Владислав Сухляк міг просто написати заяву на його продовження і без усіляких конкурсів за згодою сторін продовжувати очолювати медзаклад, який йому такий дорогий.
І дорогий не тільки емоційно, а й грошовому еквіваленті. Адже можна припустити, що колишньому очільнику лікарні просто стало соромно за те, що у той час, коли лікарі та медсестри протестували в стінах райради через невиплату зарплат лікарнею, він дозволив виплатити карколомні премії (близько 1 млн грн) для головного бухгалтера та «приближених».
Тому те, що він не написав заяви про продовження своєї роботи і проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – логічне рішення ситуації, що виникла.
Проте далі відбулися цілком незрозумілі події. Владислав Сухляк раптово виявив бажання керувати лікарнею. Тож він намагався мобілізувати медколектив на сесію райради (як це було в 2014 році, коли під тиском продовжили йому контракт на 5 років), почав судову тяганину через звільнення добився у суду, щоб Здолбунівський районний суд постановив поновити його на посаді головного лікаря.
Проте тут варто зазначити, що з 23 жовтня 2019 року такої посади, як «головний лікар Здолбунівської ЦРЛ» не існує, а лікарню наразі очолює директор. Куди хотів поновитися Владислав Сухляк, не ясно. Тому чи не краще було б написати заяву на продовження контракту? Та це не так цікаво, як судова тяганина.

Скріншот з телеграм каналу “Штірліц”

І можна було б все списати на те, що Владислав Сухляк просто неуважно поставився до дат і назв посад. Проте під сумнів любов до Здолбунівської ЦРЛ поставив той факт, що вже наприкінці березня, пан Сухляк планував працювати штатним радником голови облради. А також був не проти обійняти посаду начальника обласного управління охорони здоров’я, про що у свій час повідомляли на місцевому підпільному телеграм-каналі «Штірліц». Та от «обіцяти – не означає одружитись». Керівництво облради, спершу пообіцявши посаду, обіцянки своєї не дотримало. У кінці травня Рівненська обласна лікарня залишилась без очільника, і вгадайте хто почав активно домовлятись з головою облради за посаду? Як то кажуть, «За двома зайцями…»
А Здолбунівська ЦРЛ попри судову тяганину та плітки продовжує лікувати своїх пацієнтів. Адже це і є основне її призначення. Смішно читати коментарі у фейсбуці, коли пишуть, що без лікаря Сухляка надання медичних послуг в Здолбунівській ЦРЛ погіршилось. Серйозно? Хіба зміна керівництва ЦРЛ вплинула на тих, хто лікує пацієнтів? Ні. Лікарі ж лишилися ті самі. Тож це більше було схоже на образу самих лікарів, які і так нині ризикують життям, рятуючи людей в умовах пандемії.
Окрім цього, у лікарні поступово оновлюється база. Зокрема, нещодавно закупленим новеньким лапароскопом лікарі Здолбунівської ЦРЛ вже власноруч проводять успішні малоінвазивні операції. А від учора у клініко-діагностичній лабораторії Здолбунівської ЦРЛ почали проводити ІФА-аналіз – вид тестування, за допомогою якого виявляється комплекс антиген-антитіл, що виробляються, коли організм уражений вірусом.

Коментарі
Завантажується...