Де чия дорога, або здолбунівські маніпулятори знову в дії

0 265
Де чия дорога, або здолбунівські маніпулятори знову в дії

Публікуємо реакцію міської ради на чергове звинувачення одного з міських сайтів. Додамо лише, що, оскільки дана ділянка дороги не належить місту, відповідальність за її стан несе Здолбунівська районна державна адміністрація як орган виконавчої влади району. Саме її голова Сергій Кондрачук вносить до обласної адміністрації перелік об’єктів, що потребують ремонту. Так що прикро, що його колишній заступник, який є власником сайту, де розміщена неправдива інформація, не знає (чи не хоче знати) про такі деталі. Що ж, чергова маніпуляція від опонентів міської ради.

“Шановні здолбунівчани!
На інтернет –ресурсі «Здолбунів-city» від 20 жовтня 2017 року була опублікована стаття «Маршрутка згубила колесо на дірявій вулиці». Судячи з коментаря до даної публікації, робимо висновок, що жителі не володіють повною інформацією щодо стану доріг міста, тому вкотре надаємо роз’яснення.
Здолбунівська міська рада неодноразово доводила до жителів міста, що вул. Мартинівка (де відбулось руйнування маршрутного таксі, на відрізку від вул. Шосової до вул. Щепкіна), вся вул. Щепкіна, частина вул. 8 Березня (від вул. Щепкіна до вул. Шевченка), частина вул. Шевченка (від вул. 8 Березня до смт. Квасилів) не є комунальною власністю територіальної громади міста Здолбунів і перебувають на балансі Служби автомобільних доріг в Рівненській області. Дана дорога обслуговується дочірнім підприємством «Рівненський облавтодор» і має назву, згідно класифікатора, Т-1801 Рівне-Здолбунів-Мізоч-Дубно. Тому проводити будь-які ремонтні роботи на вищеназваних вулицях міська рада немає права.
Складається враження, що автор статті або про це не знає, або свідомо не дає роз’яснення в публікації, щоб знову дискредитувати роботу міської ради.
Починаючи з 2013 року, щорічно, Здолбунівська міська рада надсилає листи до Служби автомобільних доріг з проханням проведення ямкового ремонту на належних їм дорогах, в тому числі і даної ділянки.
Останнє звернення було надіслано в липні, після прийняття депутатами рішення міської ради від 14.06.2017 року № 400 «Про стан та завдання по ремонту, будівництву та утримання автомобільних доріг у місті Здолбунів».

Коментарі
Завантажується...