Де стоятиме святкова ялинка в Здолбунові цього року?

Майже день у день за календарем прийшла зима. І скоро почнеться – вечорниці на Андрія, Святий Миколай з подарунками, Різдво, Новий рік, Водохреще…

І більше місяця на центральній площі міста стоятиме ялинка. Комусь радість і щастя, а комусь і не дуже. Часто доводиться чути, що перекрита на такий тривалий час вулиця створює проблеми багатьом людям. Ускладнений доїзд до будинку культури цементників, нахабні водії під’їжджають якомога ближче нібито пішохідною вулицею Хмельницького.

Тому виникла в людей думка, щоб ялинка була встановлена у відпочинковій зоні міста – в гідропарку. Мовляв, більше простору для дітей і молоді, які найчастіше біля ялинки й гуляють.

З іншого боку, опоненти такої думки кажуть, що в гідропарку мало світла, та й поліції буде складно стежити там за порядком.

Тому ми пропонуємо мешканцям Здолбунова подумати і підтримати своїм голосуванням один з варіантів розміщення ялинки.

Правда, є й ще одна пропозиція – дві ялинки. І на площі Героїв Майдану, і в гідропарку. Але то вже, мабуть, таки занадто велике навантаження організаційного плану, та й озвучені проблеми не вирішує, а створює їх додатково. Тому поки що доцільно обрати один варіант. З вашою допомогою, наші шановні читачі сайту!

Де варто встановлювати Новорічну ялинку у Здолбунові?

Показати результат

Loading ... Loading ...
 • Alex

  Варіантів для голосування маловато, все зводиться до або – або.
  До прикладу – площа біля РБК – і центр міста, і дорогу перекривати не потрібно, і місця там вистачає. Чим не варіант?)

 • одарка

  В гідропарку є чим зайнятись дітям- і на санчатах покататись. можливо і ковзанку організувати. А світла там достатньо . Кожний вечір там гуляє більше людей ніж в центрі міста. Я за ялинку в гідропарку

 • Олексій Козачок

  Найоптимальніше – площа навпроти РБК. Це центр міста, не потрібно далеко йти з дітворою. Тут не такі сильні вітри зимою як на Вісімці, бо захищено будинками. Тут відсутній жвавий рух авто і без проблем організувати транспорту, а то й взагалі це не потрібно робити. В РБК постійно проходить величезна кількість ранків для дітвори, і ялинка буде дуже доречна там.
  На Вісімці це не дуже гарна ідея, як на мене. По-перше там дуже мало людей гуляє зимою з дітьми тому що це відкрите поле. Організувати там правопорядок і нагляд за ялинкою важче, а вночі – неможливо.

  • Володимир Корольков

   Я також вважаю що це найкраще місце

 • Margarita Smeu Kuzmenko

  У всіх країнах і містах звично
  встановлювати новорічні ялинки у центрі міста, але нашій міській владі вже слід задуматися на майбутнє про виготовлення новорічних гірлянд якими прикрашають прилеглі до центру вулиці. Місто виглядало б тоді більш святковішим, новорічним, більш освітленим на різдвяні та новорічні свята. Треба вже трохи переймати європеський досвід якщо ми йдемо до Європи.

X