Де стоятиме святкова ялинка в Здолбунові цього року?

0 241
Де стоятиме святкова ялинка в Здолбунові цього року?

Майже день у день за календарем прийшла зима. І скоро почнеться – вечорниці на Андрія, Святий Миколай з подарунками, Різдво, Новий рік, Водохреще…

І більше місяця на центральній площі міста стоятиме ялинка. Комусь радість і щастя, а комусь і не дуже. Часто доводиться чути, що перекрита на такий тривалий час вулиця створює проблеми багатьом людям. Ускладнений доїзд до будинку культури цементників, нахабні водії під’їжджають якомога ближче нібито пішохідною вулицею Хмельницького.

Тому виникла в людей думка, щоб ялинка була встановлена у відпочинковій зоні міста – в гідропарку. Мовляв, більше простору для дітей і молоді, які найчастіше біля ялинки й гуляють.

З іншого боку, опоненти такої думки кажуть, що в гідропарку мало світла, та й поліції буде складно стежити там за порядком.

Тому ми пропонуємо мешканцям Здолбунова подумати і підтримати своїм голосуванням один з варіантів розміщення ялинки.

Правда, є й ще одна пропозиція – дві ялинки. І на площі Героїв Майдану, і в гідропарку. Але то вже, мабуть, таки занадто велике навантаження організаційного плану, та й озвучені проблеми не вирішує, а створює їх додатково. Тому поки що доцільно обрати один варіант. З вашою допомогою, наші шановні читачі сайту!

[poll id=”4″]
Коментарі
Завантажується...