День Конституції та День молоді у Здолбунові: свято з патріотичним відтінком (фото)

0 250

День молоді і День Конституції Здолбунів відзначав традиційно в гідропарку. За задумом організаторів, свято повинно було мати більш патріотичний, ніж розважальний характер. Тому головне питання – чи вдалося зробити так, щоб люди відчули напругу часу, в якому живемо, і біль тих, хто на сході втрачає близьких і рідних у справжніх, а не віртуальних, боях за Україну.
Щоб не бути суб’єктивними, про підсумки ми запитали кількох здолбунівчан.
Галина, місто Здолбунів: 

«Початок свята був патріотичним і правильно розставляв акценти. Всі виступи і акція зі стрічками на алеї Небесної сотні були гарно сприйняті. Далі все більше переважав розважальний компонент, а вечір перетворився в пиятику. Можливо, люди винні й самі, але ніхто й не наголошував на тому, що в країні особлива ситуація і не варто так уже пиячити».
Андрій, місто Здолбунів: 
«Треба було ведучим щоразу нагадувати про збір коштів і про те, що краще за ціну пляшки пива долучитися до збору грошей на бронежилети. А то концерт собі йшов сам по собі, а збір коштів сам по собі. А так було нічого, непогано».
Людмила, місто Здолбунів: 
«Війна війною, а людям треба десь відпочити. Тому правильно зробили, що не влаштовували трауру, а то й так кожен день від новин голова болить. Люди хочуть свята, гарних емоцій, і добре, що вони мали де їх отримати».
Що ж до нашого сайту, то ми організовували лотерею для тих, хто прийшов у вишиванках. Всього зареєструвалося близько шістдесяти чоловік, серед яких було розіграно одинадцять призів. Це були п’ять футболок з патріотичним принтом від Рівненського льонокомбінату і шість запрошень на дві особи на вистави Рівненського драмтеатру. Сайт вдячний нашим партнерам за допомогу в організації свята і закликає здолбунівчан підтримувати українських патріотів – купувати вироби нашого льонокомбінату і ходити до театру!

Коментарі
Завантажується...