День пам’яті жертв політичних репресій у Здолбунові не обійшовся без політичних висновків

0 139
День пам'яті жертв політичних репресій у Здолбунові не обійшовся без політичних висновків
День пам’яті жертв політичних репресій у Здолбунові не обійшовся без політичних висновків

День пам’яті жертв політичних репресій Здолбунів традиційно відзначив короткою панахидою і мітингом біля пам’ятника репресованим на вулиці Грушевського навпроти парку. І хоч цього року життя, віддані за Україну в минулому, мали б бути пошановані хоча б з огляду на сучасність, людей прийшло небагато.
Після панахиди були короткі виступи отця Віталія (УПЦ Київського патріархату) та отця Юрія (Московський патріархат). Потім до слова запросили голову адміністрації Олександра Бухала та голову ради Василя Тимощука.
Виступ пана Олександра був побудований на темі відповідальності комуністів за вчинені злочини. Бо й справді, партія, що винна в загибелі мільйонів, і тепер проводячи антиукраїнську політику, не має права на існування в Україні.
Дещо дисонувала фраза про те, що до влади нині рвуться ті, хто працював зі зрадником Ющенком, і цього допустити не можна. Ставитися до колишнього Президента можна по-різному, але справа не так у його колишніх соратниках, як у їхній здатності мігрувати партіями і залишатись на плаву. Адже і в Києві, і в Здолбунові колишні «нашоукраїнці» перекочували переважно в «Удар» і справді знову при владі. Знаючи позицію пана Олександра, переконані, що саме таких пристосуванців він і мав на увазі. А щодо оцінки Ющенка – то він має на неї право, як і кожен громадянин.
Завершилися урочистості традиційним покладанням квітів.

Коментарі
Завантажується...