День прапора в Здолбунові – щирість емоцій і байдужість поглядів (фото)

0 217

День прапора в Здолбунові відзначили традиційно – з підняттям прапора на флагштоці біля будинку побуту, з працівниками і керівниками бюджетних установ району, з промовами голів ради та адміністрації і міського голови. Проте в повітрі передосіннього ранку було розлито тривогу і очікування. І коли до підняття прапора запросили Сашу Новікова, який з березня відвоював на сході, був поранений у бою під Лисичанськом і зараз перебуває у відпустці, ця млява тривога не розвіялась – оплески були нетривалими, якимись навіть сором’язливими. Думаємо, для багатьох поява бійця зі сходу була неочікуваним сюрпризом. Та й державних службовців і працівників бюджетних установ це якось не пройняло, як нам здалося.

Саша, молодий і спокійний, впевнено підняв прапор, а його погляд був промовистіший за всі слова промовців. Бажаємо Сашкові вдалої служби і повернення додому з перемогою!

Також на святкуванні вручили паспорти кільком хлопцям і дівчатам, які досягли шістнадцяти років. Не знаємо, чи писав хтось тексти тим з них, хто мав слово, але таких щирих і гарних слів патріотизму місто не чуло давно.
Родзинкою свята стало також виконання гімну України в повному обсязі. Ми вже писали про те, що гімн наш заслуговує саме такого виконання, і хоч комусь воно здалось задовгим, це швидше з незвички. Думаємо, що так треба й надалі виконувати гімн на урочистостях у районі.

Що ж до виступів представників влади, найщирішим був виступ міського голови Ігоря Ольшевського. Він говорив якраз про нечуваний і неочікуваний для Росії сплеск патріотизму, що й дав нам можливість всупереч всім прогнозам відстоювати незалежність держави на сході.

Коментарі
Завантажується...