Депутат Рівненської облради розкрадає державне майно в особливо великих розмірах?

Депутат Рівненської облради розкрадає державне майно в особливо великих розмірах?

Цей непідписаний лист надійшов у всі правоохоронні органи та представникам кількох політичних партій. Не готові стверджувати, що все, в ньому викладене, правда, але все ж публікуємо для обговорення. Робимо це ще й тому, що лист не буде офіційно розглянутий через його анонімність, а обговорення, на яке ми сподіваємося, може допомогти встановити істину.

Начальник ДТГО “Львівська залізниця” відокремленого підрозділу вагонне депо Здолбунів,депутат Рівненської обласної ради Гаврищак Й.В. краде державне майно в особливо великих розмірах. Будує власний будинок явно не за заробітну плату.Гаврищак Й.В. використовує працю робітників вагонного депо Здолбунів і матеріали на будівництво. Металобрухт систематично / два рази на тиждень /вивозиться з депо в Рівневторкольормет за готівку,гроші присвоює Гаврищак Й.В.Головний бухгалтер Пінчук Г.О. допомагає в оформлені   документів  на вивіз металобрухту. Фіктивне cписання металобрухту відбувається за допомогою виготовлених із металобрухту ,а також із нового металу запасних частин ремонтно-заготівельною дільницею  на вагони по деповському,капітальному та поточному ремонтах.На ПТО Сарни,ПТО Клесів  також відбувається фіктивне списання латок виготовлених із металобрухту.

Страждають працівники ремонтно-заготівельної дільниці.В 2011 році два бридири  вимушені були звільнитися з депо за власним бажанням. Третього бригадира  примусили написати заяву на перевід в прибиральниці на даний час знаходиться  на інвалідності.Бухгалтера також примусив написати заяву на оператора.Бухгалтер не дала згоди перекрити /зробити бухгалтерські проводки/ недостачу металобрухту  в 300.0 тон, станом на 25.05.2012р. Гаврищак Галина Василівна /дружина Гаврищака Й.В./більше десяти років отримує заробітню плату в депо і не одного разу не відвідала своє робоче місце в медпункті.

В серпні місяці 2012 року було списано 24,227 тон металобрухту  без підтверджуючих документів по рахунку 2092 208 за номенклатурними номерами: 5086900437 – 3,45 т. по ціні 2140,00; 5086900438 – 3,51 т. по ціні 2140,00 50; 86900440 – 14,503 т. по ціні 2165,00; 5086900441 – 2,764 т. по ціні 2000,00 за одну тонну.

Колектив ВП ВЧД-7

На даний час переіменували ВП ВЧД-7 НА ВЧДР-7 Здолбунів

Копії надіслані: прокуратура м.Рівне,М.Здолбунів ; Начальнику ДТГО “Львівська залізниця”

Начальнику вагонної служби “львівська залізниця”   Генеральному директору Укрзалізниц

ФСБ “Львівська залізниця” ; партія “Батьківшина” ; партія “Удар”   партія “Свобода”

КРУ  Рівенської області   ;  адміністрація м.Рівне,м.Здолбунів

 • ааааа

  УРА!!!!!!!!! Кто-то сказал правду о Гаврищаке.

 • ббб

  На такой посаде я – нужно 10 домов строить, и плевать на всех…

 • ббб

  И еще думать как 11-й дом достроить..

 • ааааа

  Янукович уже настроил домов и что? Возьмутся еще и за депутата я надеюсь.

  • саша

   Повний абсурд. Сьогодні кожен себе поважаючий господар має квартиру з євроремонтом або збудований будинок. А лінтяї та пияки тільки заздрять та рахують чужі гроші. А будинок Гаврищака це ніщо в порівнянні з іншими будинками в Здолбунівському районі, не говорячи вже про Рівне.

 • Sergiy

  все вище написане абсолютна правда коли більшість працівників виживає від зарплати до авансу цей князьок будинки з півнями на даху вибудовує!!!вже скоро справедливість завітає до них і зжене півня з даху нехай травичку поклює!!!

  • валя,лена….

   Сергій, а ми – жильці залізничних багатоповерхівок, які в свій час вибудував Гаврищак, і ми знаємо як йому це важко давалося, живемо в них багато років і з вдячністю його згадуємо, бо якби не він, і не його старання ми б не мали таких умов проживання до сьогоднішнього дня, а для себе він почав будувати тільки тепер. І хай йому щастить.

 • ааааа

  Саша я с тобой согласна в некоторых вопросах, но Гаврищак строит свой дом работниками, деньгами, транспортом и материалами депо.

  • ббб

   За 35 лет службы можна наконец -то и себе дом построить! И то говорят люди не себе-а семье сына единственного.

 • ТТТТТТТТ

  І як людина він гамно!!!!чмо збочене!!!!

  • Попереджую – наступне таке повідомлення – бан.

  • …….

   ТТТТТТТТ…..Посмотри сначала на себя, а после этого увидишь что ты ничто, большой ноль, по сравнению с Человеком с большой буквы

 • ааааа

  Гаврищак – человек с большой буквы??????? ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА

 • справедливість

  Я просто шокована реакцією людей,називати господарем злодія??? Допоки такі “господарі” будуть керувати підприємствами,в нашій державі ніколи не буде порядку і справедливості! Невже ця людина так вірить у свою безкарність,про нього пишуть статті ,а він далі продовжує причепами вивозити матеріали з території депо.

 • ммм

  Цікаво,чому ніякої реакції правоохоронних органів немає,невже “царок” всіх купив за державний металолом?

 • N7895

  Автомобіль у пана Гаврищака NISSAN X-TRAIL від 356 040 грн. Про це також варто не забути. І поговорюють про те що з ним народ премією ділиться, тому виписує по домовленості не для всіх. Так добре було б люстрацію провести, оцінити все майно, рахунки, якщо звісно наявні і подивитися який справжній дохід і тоді все буде ясно хто за які гроші живе. Те що в країні кожен красти хоче то це правда, і треба з цим щось робити, а то відчувають свою безкарність і творять що хочуть, потрібно повністю міняти податкову прокуратуру, хай би провила опис майна усіх чиновників директорів і порівняла їх майно та їх офіційні доходи.

  • Зараз налетять на вас кріпаки, і скажуть “А що пан немає право жити по-панськи?

 • ммм

  До речі цей автомобіль уже 2-й. Перший 2008р., а другий 2012р. випуску

X