Депутат та член Здолбунівської самооборони розшукується військкоматом за небажання йти в армію

Депутат та член Здолбунівської самооборони розшукується військкоматом за небажання йти в армію

Сьогодні на засіданні координаційного штабу, створеного для допомоги військовослужбовцям з нашого району, військовий комісар району Олексій Ємченко сказав про те, що частина призваних чоловіків не з’явилася до військкомату і оголошені в розшук. Звісно, завжди є ті, хто хоче уникнути служби, тим більше в час війни. Але при цьому не варто рвати сорочку на грудях, розповідаючи про власний патріотизм.
А тут взяв слово Олег Тищенко і запитав, чи правда те, що в списках тих, хто перебуває в розшуку, депутат Здолбунівської районної ради Олег Панасюк? Військовий комісар підтвердив, що в списках такий громадянин є. Цікаво, що цей громадянин є членом Здолбунівської сотні самооборони, тому сотник, він же депутат районної ради Юрій Пшеничний і голова районної ради, член тієї ж самооборони Василь Тимощук мали б пояснити принаймні дивну поведінку свого «побратима». Проте Пшеничний сказав, що вони перевірять, чи інформація відповідає дійсності. Слова військового комісара, вочевидь, його не переконали.
На підтвердження сайт надає фотокопії вивішених у військовому комісаріаті списків розшукуваних громадян. Як бачите біля прізвища “самооборонівця” зазначено “переховується”. Проте сьогодні, перед засіданням штабу, відбувалась сесія районної ради, на якій Панасюк був присутній.

Думаємо, що сотня самооборони має дати оцінку «геройській» поведінці цього члена, а от пропозиція виключити його зі складу штабу, куди він входить як член президії районної ради, так і не була поставлена на голосування Тимощуком.

 • Наташа

  А можно всі списки?

  • Світлана

   Зайдіть у військкомат – при вході на стендах. Кожен може ознайомитися.

 • петро

  І знову гра в одні ворота! Ну чим вже сімю Ніколіних дістав п.Тимощук? Може поділитесь “сокровенным”? Яка стаття про владу- тут знову винуватий Тимощук? А Бухало і його зами, які ходять по службі у військомат не можуть контролювати дезертирів? Це ж їхній прямий обовязок! Постійно звучить іронія до сотні самооборони!!! Пан Ярослав, я вже питав у вас в коментах про однобоку шульовську газету “Дзеркало Здолбунівщини”, яка зайняла одну позицію у вихвалянні одної з гілок влади! У вас сайт малодемократичний! То ви вилучаєте коменти, то ви редагуєте по своєму! Де безпринципність і злободенність в статтях? Поки бачу лише “шульовську однобокість”!, гру у ворота тих напевно з ким ви “вась-вась” Де конструктивна критика панів з РДА? За більше ніж 100 днів правління у нас в районі все добре? Але не віриться, що отримаю грамотну і правильну відповідь!!!!!!

  • А по темі написати, хоч раз, слабо?

   • петро

    Ну якщо я пишу не в тему,то хай про це скажуть користувачі сайту!!! Зрозумілі нападки вашого сайту і предвзятість в підходах до команди районнох ради! Адже групка однодумців Дацюк, Тищенко, ніколіна і К політичні опоненти!!!!А правильно сказав Андріюк О.М.- ділом треба займатись, а не портфелі рвати один в одного!!!!!А на рахунок “не по темі”- Панасюк ніякої повістки не отримував, його телефони не засекречені, він сходив у військомат до Ємченка, мяко кажучи поставив його р….м, і після вибачень останнього прийняв участь у сесії Р.Ради!!!! Це вже по темі? Ще раз ставлю питання до тебе Ярослав Ніколін- Мій син в АТО, чому ти бєш бомки вдома? Чим ти “потрібний” в Здолбунові?” Написати правду хоч раз,слабо?”-цитую твоє запитання до мене!

    • Світлана

     По-перше, користувачі сайту все ще в роздумах – хто ви? Бо як і всі “відважні”, ховаєтесь під псевдо. До всієї іншої вашої писанини люди байдужі. По-друге, сесія була о десятій, у військкоматі Панасюк був десь о другій з “сотником” Пшеничним. Так що після військкомату на сесію прийти не міг аж ніяк. Був там годину. Не знаю, може, й ставили Ємченка раком, але якщо по-вашому нормально, коли депутати когось там раком ставлять, то нема питань – живіть і далі в своїй реальності. І по-третє, мій син не в Здолбунові. Де і що робить – не ваша справа. Бомки точно не б’є. А от ви, як енкаведист якийсь, намагаєтеся все перевести на інші теми, і це правда. Школа КГБ в Москві вас виховала, чи не так?

     • петро

      Ну, шановна, вас заклинило! Роздуми користувачів для мене не є панацеєю! Під псевдо ходили вояки УПА, під псевдо зараз вояки АТО! Я, зрозуміло, з ними не рівняюсь!Щоб брати на себе відповідальність про байдужих людей до моєї писанини-мілко ви плаваєте і в своїх пол. поглядах, і у вчинках
      , які вас давно скомпроментували! Може нагадати всі косяки по виборах?( Корилкевич і йому подбні???) Це на рахунок вашого рейтингу в громаді!!! Далі,якщо ви вмієте читати, то такого слова як “раком” в моїх коментах немає!!!!!(ну не так вихований, як ви)!!!Від перестановки доданків сума не міняється(програма 2 класу)-чи до сесії Панасюк був у військоматі, чи після- це не суттєво, важливий результат!!!!А на рахунок вашого синочка думка не тільки в мене, а і в “однокласника”, з яким я солідарний! Чому Ніколін не у війську з його патріотизмом? Це не запитання, це вже відповідь-одні ляпання на сайті! А справа, як ви писали, не тільки моя, а всіх тих, чиї діти в АТО! А мій там!!!Ну і на рахунок КГБ!Ще до останньї вашої фрази я вірив, що ви інтелегентна, здравомисляча і адекватна людина, більше сказати-ЖІНКА! А тепер я зрозумів ваш діагноз- ви пацієнт Канальчикової дачі, на жаль!А теми моїх коментів одні-НЕНАВИЖУ ПОЛІТИЧНИХ ПРОСТИТУТОК, ХАПУГ, КАЗНОКРАДІВ ІЖОПОЛИЗІВ(до яких не належу ніяким боком)!Дякую за увагу!!!А сина добровольцем, щоб не ганьбився в очах Здолбунівчан!!!!!!!

     • Василь

      Ви якийсь придурок неадекватний, по-моєму. Ненависть аж пре. Займіться ділом, бо вже зас…ли весь сайт своїми “текстами”.

     • Олександр

      Василю, аби Вас чи Вашого знайомого так оббріхали, як Панасюка, подивився я б на Вас, як би Ви висловлювались. Всі, хто в темі знають, що ця стаття замовна і виконує це брудне замовлення Ніколіна. Ще позавчора з обіду Панасюк дзвонив з військоммату до Ніколіної з вимогою спростування цієі статті з наданням всіх доказів про те, що дана інформація-помилка працівників військоммату, але вона сказала, що в Рівному і не має часу, а через 30 секунд проїхала біля військоммату та зробила вигляд, що не помічає Панасюка Олега та голову райради. До слів Петра потрібно додати-БРЕХУХА. Зайдіть на Здолбунів-сіті і прочитайте про все це.

     • Світлана

      Цікаво те, що Панасюк мені НІКОЛИ не дзвонив. А щодо помилки працівників військкомату, то ви самі щойно все написали – годину пресували воєнкома, судячи з ваших же слів, разом з головою ради, і тепер кажете про помилку??? Ну й останнє: Ніколіна лише виклала те, що було на сесії, і надані фото, але залишилася винною (як завжди у вас). Може, тому, що Ємченка вам пресувати легше???

     • Олександр

      Телефонував Вам воєнком, а перед тим Пшеничний Юрій від імені Олега Панасюка, тому що він не мав Вашого телефону, але річ не в тому, а в тому, що якби Ви були порядна людина і не виконували чиєсь брудне замовлення, зразу надали б спростування, адже це серйозне звинувачення і взагалі, перш, ніж друкувати таку статтю потрібно в першу чергу взяти коментар у фігуранта, тобто у Олега Панасюка, але де ж Вам відомо про журналістську етику і канони, Вам подавай скандали, заказуху, шкода мені Вас.

     • петро

      Васю, ненависть в мене тільки до ворогів України!!!! А мої тексти- жива правда!!!І по моєму ви з тих “ЖОПОЛИЗІВ” І “ПОЛІТИЧНИХ ПРОСТИТУТОК” про яких я писав раніше!!!А діло у нас загальне- повна люстрація вищеперечислених! А тоді побачимо хто-є хто!!!!

     • петро

      Чому син не доброволець? Що заважає прославити прізвище ?????

     • Я тобі вже відписав вище. Номер телефону маєш.

     • петро

      Оце виховання!!! “Тикати” навчили в школі чи вдома!!!! Ай яй яй! Постидався б, недоросль!!!!!

     • Злив зараховано, анонім з жіночим емейлом.

     • петро

      Нєдоросль, не анонім, а фізична особа!!!!! А емейл моєї доньки!!!Але від цього “повага” до твоїх “крючкостарань” не міняється!!! Ти мене вже розізлив! Дякую за телефон!!!Чекай в гості!!!!!

     • Хакер

      Це точно Ігнатєв С. П.з Мізоча, ми вже вскрили його комп

     • петро

      Ще один недолугий хакер!!!!!

 • ОДНОКЛАСНИК

  Суто в тему статті: а чому ж не менш “патріотичні” тищенки, пшеничні, “героїчна молодь” ніколіни не йдуть воювати?, що слабо ?, а чи їх героїзм лише на трибунах, майданах, паперах – а головне – там де годиться – де водяться грошинята..

  • Світлана

   Не знаю, чий ви там “однокласник”, але судите явно по собі. Маєте що написати про Ніколіну – ради бога, є і сайт, і газета, які із задоволенням усе розмістять. Тільки ж не забувайте, що таки не Ніколіна на сесії підтвердила наявність Панасюка в розшуку, а військовий комісар району, і фотографії зі списками – реальність. Вас просто дістає те, що хтось може висловлювати думку, відмінну від вашої, а ви такого не допускаєте.

   • ОДНОКЛАСНИК

    Та до чого тут НіколінА, КОЛИ ЙДЕТЬСЯ ПРО “ВОЯКІВ” ЧОЛОВІЧОГО РОДУ. І ТУТ ЯК ТУТ…

    • Як тільки прийде повістка ви мого імені в таких списках не побачите. І дорогий “однокласник”, а ви чого ще не на сході?

     • петро

      Та не прийде тобі повістка! Мамочка тебе відмаже! А є категорія “добровольці”!! Що, дуже-дуже СЛАБО???????

     • Ок, я пропоную в неділю чи понеділок зустрітись і разом піти записуватись в добровольці (попри те, що я вже 2 місяці в резерві “Донбасу”). Дзвоніть 063 853 56 11, зустрінемось і разом, якщо візьмуть, поїдемо туди. Влаштовує чи таки можемо лише триндіти в інтернеті?

     • петро

      Шановний, я не проти записатись, але в мене давно вже вік не той! Та і старі рани не дають змоги 100% рухатись( на превеликий жаль)!!! Невже ти думаєш що мені слабо і я пліч-о-пліч не встав би зі своїм сином???А на рахунок “триндіти”, то по відгуках в неті і взагалі серед твоїх земляків давно гуляє інформація, що іменно триндун ти!!!! Так-що прикрий трохи свого п….а і не зли! Бо на зустріч по телефону може приїхати мій син з АТО! Раджу по батьківськи!!!!

     • петро

      І на рахунок резерву!!!! Якщо публікуються списки з “дезертирами”, дуже прошу опублікувати список з печаткою резервіста Ніколіна Ярослава!!! Але це “фуфло”! Докажи зворотнє!!!!!

     • Андрій

      А ви, шановний, може перестанете прикриватися сином з АТО!!!! Бо ваш син,як приїде,то і вам задницю надере,незважаючи на те, що ви його батько!!! А недаре тому,що вам вистачає совісті прикривати таких призовників,як Панасюк. Призовників,які ігнорують повістки.Я особсто у військоматі бачив його у списку!!!!!! + на сесії це і воєнком підтвердив.Це чули всі,хто був у залі. От тільки цікаво скільки ви, всі в купі, занесли грошей для воєнкома,щоб дружка відмазати??? Чи слова Тимощука була достатньо?? Може Тимощук і Ко всіх синів району відмаже від армії депутатським запитом??!!І Якщо Панасюка можна,то чим інші гірші?? Може прізвища всіх чорним маркером зафарбуємо і скажемо,що помилочка вийшла? І ще,для вас особисто, якщо ваш син в АТО, то майте совість якусь і перестаньте писати пасквілі у вигляді коментів. Ніколіна на відміну від вас, на скільки я знаю, допомагає нашим солдатам з району, в тому числі і вашому сину напевно. Звичайно,якщо син не віртуальна реальність!!!!!!

     • петро

      Доказувати, чи син віртуальна реальність я вам не збираюсь!!!(для безпеки сина)! Те що Ніколіна допомагає нашим солдатам- це не її особиста заслуга! Працює багато людей! І моя сімя здавала неодноразово кошти! А те, що це черговий піар перед виборами- нікому не секрет!А про Панасюка знаю з перших вуст, і його абсолютно не захищаю! До речі , ми особисто не знайомі!Телефонічно спілкувались! Те що воєнкому “носять”- теж не секрет, але не в цьому випадку!!!Так що стули п..а, і думай чию лінію гнеш, після люстраціі вона зміниться!!!!!

     • петро

      І де ви вичитали, що я сином прикриваюсь? Я пишаюсь ним і всіма хлопцями, які в АТО!!!Міг би, давно був би там! А чому ж ви, дружбан Ніколіна не там????Фуууууу!

     • Андрій

      Щодо сина,то в останніх коментах видно – там і вичитав. А щодо АТО – я не там,бо вік вже не той і здоров’я. І відносно Ніколіної – не бачу з її сторони жодного піару. В четвер не почув точно. Зате,я знаю людей,які купували теплвізори, передали в зону АТО і досі про це нікому не сказали. А от зі сторони голови райради точно був піар, я про холодильники і телевізор,який переданий на госпіталь. Мій знайомий віддав і телевізор і холодильник, але не через Тимощука. Тимощук до цього жодним боком не причетний. Натомість в четвер голова озвучив,що влада допомогла госпіталю. Може хватить чужі лаври на себе перетягувати?? Люди ж знають, як і хто допомагає. І це явно не влада. Може про це напишете в коментах?! Бо якось дійсно однобоко виходить.І ще,я бачу,що вам зайнятись немає чим,як тільки відписки писати, то давайте може допоможемо каски людям знайти?? Бо в мене сусіди і знайомі , діти яких в АТО дуже цим переймаються.Я бачу,що у вас доволі багато часу,то чому б не використати його з користю для солдатів – побратимів вашого сина,які без касок?? Я от цим займаюся,але поки нічого. Може ви долучитеся і пошуки якісних касок за помірними цінами підуть живіше.

     • петро

      Чесно скажу- про телевізори, холодильники чую вперше!Не чув і не бачив цієї акції! Мене в це не посвятили! На рахунок касок сказати однозначно нічого не можу! На днях двоє знайомих поїхали на перепідготовку в Закарпаття( точної адреси не дам), ми організували збір на бронежилети ! А тактичними рюкзаками “tieger” і тактичними гамаками допомогли друзі мого сина!!!!

     • Андрій

      Тобто про допомогу щодо касок не йдеться??! І що це за збір коштів на бронежилети?? В районі ж функціонує робоча група і штаб допомоги солдатам. Чи кожен сам ,від своєї колокольні збирає на те,що в голову збреде?????Чи це хлопці не з нашого району?? А може ви знаєте де взяти дешевий і якісний бронік????

     • петро

      Шановний, вас влаштуєціна за каску 280 євро? Нас не влаштовує! Робоча група хай робить свою роботу! До мене і друзів звернулась дружина одного з друзів і попросила допомогти купити бронежилет! Ми звертались до людей, влади і обласних депутатів! Пообіцяли з дня на день! Така практика є в інших селах! Люди церква, школа збирають для односельчан, не довіряючитому, що кошти здані в штаб- попадуть адресату! А для вас така практика новина? Може ви з іншого району?Ми шукаєм каски і броніки в інтернеті! Знаєте як користуватись “барахолкою” чи “slando”?І що ви мали на увазі під словами ” в голову збреде”? Тактичні рюкзаки і гамаки- це в голову збреде? Запитайте в штабі Ніколіної чи вони хоч чули що це таке? А свою іронію запхніть собі……! Ви мені вже не цікаві! Від вас “пахне”, щоб не сказати гірше!!!

     • петро

      Щоб не бути віртуальним, даю інформацію людині, яка дружить з інтернетом тільки в межах “Здолбунів ком”!
      Бронежилети-autoukr.com/bronezilety.htm!
      Каски кевларові-rivne.prom.ua/kevlarovyj-shlem.htm!

      Хай Бог допомогає!!!

     • кетрін

      п.Петро, в штабі Ніколіної,Путілоної,Дацюка,Капітули, Тищенка, Куляші, Лех, Шменделя, Смірнової,Бондарця,Ридош,Ковальчук, Антонюка, Зінкевича і ще багатьох людей не лише про рюкзаки і гамаки чули!!!!!!! Мало того ми їх купували. Крім цього прилади нічного бачення,тактичні рукавиці і окуляри, наколінники, налокотники, магазини, рації, форми,бєрці,розгрузки, бронежилети і ще багато того всього,що просили в нас хлопці з передової – всі ці речі вже в зоні АТО. 20 касок,ціна яких 105 євро вже у хлопців з БТО “Горинь”. Більша частина нещодавньо призваних по мобілізації, які ще знаходяться на полігонах в Мукачево, Яворові, Тучині вже забезпечені необхідними засобами захисту. Так що не знаю в кого яка практика, але адресатам попадає все!!!!!!!!!! Зайдіть в робочу групу – покажемо.

     • петро

      Шановна, в коменті Андрія було сказано, що Ніколіна допомагає бійцям АТО! І більше ніякі прізвища не озвучені! Це по-перше! По друге, чому ви з таким запалом втикаєтесь в нашу полеміку? Я до вас не звертався! Якраз на полігоні М……..а знаходяться мої друзі( адресу світите ви, замітьте, а це, в принципі таємниця!) І якраз вони і не мають броніків! Ми їм і купуємо!!!!!Адресно!!!!!!!А на рахунок “купували”, то гамаки і рюкзаки нам подарували! Треба знаходити і такі кінці і економити на щось інше людські гроші!!!!!!А кевларові каски від 3690 грн до 500 доларів( це нові, якісні американські і ізраїльські)! А ви купували Китай чи б.у.

     • петро

      Щоб не бути віртуальним, даю інформацію людині, яка дружить з інтернетом тільки в межах “Здолбунів ком”!

      Бронежилети-autoukr.com/bronezilety.htm!

      Каски кевларові-rivne.prom.ua/kevlarovyj-shlem.htm!

      Хай Бог допомогає!!!

     • петро

      До речі, сьогодні отримав інформацію, що Андрій має прізвище Кардаш, уповноважений вирішувати питання по закупівлі касок, але за весь час збору коштів здолбунівчан не здав ні копієчки своїх особистих коштів!! Ні в одній публікації “Нового життя” в звітах не прозвучала фамілія Кардаш!!! Оце то патріот, якому вік не дозволяє бути в АТО!!! Так Андрію???

     • О. Панасюк

      Цікавий поворот. Андрію, невже це правда?

     • Андрій

      Чи це правда спитаєте з Петром особисто у Кардаша на засіданні Самооборони, я думаю він дасть достойну відповідь.!! Це ж треба так всіх людей брудом поливати.

     • петро

      А в яких хоч словах моїх і Панасюка ви бачите бруд по відношенню до себе чи ще до когось???Значить ви в коментах пишете чистісіньку правду про гроші для воєнкома і т.д.???? А ми -бруд??? Так у вас крім “прогресуючої шизофренії” ще і амнезія????

     • Андрій

      Дарма думаєте,що я Кардаш. Хоча я теж тоді буду думати,що ви Пшеничний Ю., а зовсім не Петро!!!!!! До речі пан депутат теж не здав ні копієчки ,як під прізвищем Пшеничний так і під ніком – Петро. Принаймні я в звітах теж не бачив!!! І ще одне,якщо ваша думка це істинна в останній інстанції,то пора звернутися в Здолбунівську ЦРЛ, там можуть виписати направлення і відправити вас до потрібного спеціаліста. Просто якщо людина вперто не слухає інших,не те що не слухає,а вважає,що завжди права – виникає щось схоже на манію, то в неї точно є психічні відхілення від норми. Психолог і це я ще легенько сказав, за вами плаче. Хоча боюсь,що у вас складніша форма – шизофренія наприклад. Гарного лікуванння. І ще, хвороба має здатність прогресувати далі, так що з візитом до лікаря не затягуйте!!!!

     • петро

      Кардаш Андрію, зовсім не обовязково цитувати діагноз і епікріз зі своєї амбулаторної картки! У нас в Здолбунові ще з 2004 року знають оце заключення лікарів ЦРЛ відносно твоєї персони! Так що не звалюй з хворої голови на здорову!!!!!

     • ДОК

      Я є той Кардаш Андрій, про якого ви тут розливаєте всіляку погань… ВАМ, що каски не дісталось??? ТАК вибачте …це зараз великий дефіцит.. Ці каски, що мені вдалось дістати вже захищають хлопців на передовій… ПРАЦЮЄМО над тим , щоб закупити більше касок. Робимо що можна…ВАС цікавить щось більше- питайте…І не робіть всіляких висновків , коли не знаєте звідки дзвін.. І не дописуйте гидоту в інтернеті…

     • О. Панасюк

      А, я і не сумнівався, відчувається стиль справжнього Кардаша

     • ДОК

      В ЄВАНГЕЛІЇ ВІД ЛУКИ сказано- “ПРОДАЙ ОДЯГ СВІЙ І КУПИ МЕЧА,,,”. Ото…ж вважаю, що кожен чоловік повинен потурбуватися про себе і бути максимально ГОТОВИМ ДО ПОВНОМАШТАБНОЇ АГРЕСІЇ ВОРОГА,.. Коли ворог буде під поргом ніколи буде шукати бронік, каску, берці та інші засоби… ОТОЖ ДО РОБОТИ,,.

     • О. Панасюк

      Андрію.
      Чоловіче, увімкніть голову та розум.
      Людина 1969 р. н. за визначенням не може бути призовником на 46 році життя.
      Для вашого загального розвитку інформую, що в Україні призовний вік з 18 до 25 років (в цей період людина підпадає під визначення призовник). Після досягнення цього віку громадяни, які мають належне здоров’я перебувають у запасі. Згідно рішення ВР України від 15 серпня 2014 року граничний термін перебування в запасі підвищений до з 40 до 60 років для рядового складу. Я свій громадський обов’язок виконав, написавши ще 31 липня заяву з проханням поновити мене на військовому обліку. Через цю заяву я і став військовозобов’язаним. Хоча до цього вже 4 роки як був знятий з обліку.
      Принаймні, якщо вам не 60 років, ви також можете звернутися у військкомат з такою ж заявою. Чи ви вже такий старий та хворий що сил є лише щоб писати усякі пакості в мережі?
      Читайте закони України http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page3
      Бажаю міцного здоров’я

     • О. Панасюк

      До речі, Андрію, якщо встигнете- прочитайте поки модератор не видалив:
      http://zdolbunivcity.net/zdolbunivskoho-deputata-pomylkovo-zapysaly-v-dezertyry/
      Чомусь цей ресурс цієї інформації не пускає

     • Олександр

      Андрій, ти що взагалі з глузду з”їхав? Зайди на Здолбунів сіті та прочитай матеріал, який розбиває цю статтю в пух і прах і доводить непорядність і брехливість Ніколіної.

     • Світлана

      Я знаю хто це приховується під цим іменеміменеміменеміменем” Петро”, Ігнатєв С. П .

     • петро

      Не смішіть мене і людину, яку ви озвучили!!!!

 • О. Панасюк

  До редакції «Здолбунів ком»

  22 серпня 2014 року о 16.42. я, Панасюк О. О. надіслав на е. почту Інтернет сайту «Здолбунів ком» лист з вимогою спростувати брехливу інформацію стосовно мене, яка розміщена 21 серпня 2014 року. До листа були прикладені фотокопії документів з військкомату та сільської ради, на підставі яких базувалася моя вимога.
  Однак ресурс ніяким чином не зреагував на звернення. Станом на момент написання коментаря, брехлива інформація не спростована.
  Оскільки іншого шляху офіційно інформувати редакцію сайту у мене немає, я в черговий раз вимагаю спростувати брехливу статтю. В будь якому разі, даним коментарем ви повідомлені про брехливість матеріалу та з вимогою його спростувати. Я залишаю за собою право використовувати даний коментар згідно діючого законодавства.
  На всякий випадок зробив екранний знімок.

  • петро

   Олег, піду на суд першим свідком!!!! Бо за цю брехню, розпалювання міжконфесійного протистояння жителів району, поливання брудом керівництва району і інші зловживання давно пора судити дует маму і сина Ніколіних!!!! Слава Україні!!!!
   ,

 • олег дацюк
  • О. Панасюк

   Я бачу, Олеже, ти постійно слідкуєш за пресою. Не бачу звязку цих фото з матеріалом. А от почути безпосередньо твій коментар, що ти думаєш про статтю та поведінку панянки Ніколіної було б дуже доречно. Адже ти не остання людина в районі

   • олег дацюк

    Олеже,я рідко щось коментую .Моя думка треба закінчувати будь-які коментарі ,вже і так багато бруду та приниження.Так званого пана пЕТРА я б взагалі забанив раз і на завжди(хоча хто це і так давно відомо).Правда завжди по середені

    • петро

     Шановний, в якій школі вас вчили грамоти? Імена пишуться з великої букви ( не можу по відношенню до фігуранта ” вас” писати з великої букви! Боїтесь що очі вилізуть від правди??? Баньте раз і назавжди! Але закривайте оцей брехливий і………………”Здолбунів ком”! І що це за слово “середені”-це по італійськи, чи з граматикою не дружимо? А про те, що “хто це і так давно відомо” можно оспорити в суді! Але дасть Бог в силу ввійде закон про люстрацію і полетять ваші ромбовидні голови! А я допоможу!!!

     • олег дацюк

      Так краще п.вчителю

     • Оксана Іванівна

      Як ви написали себе , так і люди пишуть, ви у якій школі навчались, грамотний ви наш, деректор вср…., твоя голова вже полетіла.:-)

     • петро

      А оце що за чудо вилізло з ряски????Школа у нас одна-життя!!!!(це про тих хто пропрацював, а не в болоті відсидів)!Я все думаю, як краще, бути розумним серед дурнів- чи дурним серед розумних? Напевно виберу останнє! І краще з розумним згубити, чим з дурнем знайти!!!!!Видно за твоє ” івачківське” словоблудие” партія Юльки добре платить? Дах в Миротині відремонтувала? Шістка вср….а!

     • Рая

      Шановний пане Петро, чи як там Вас. Звертаюсь до Вас я, та сама “івачківська Оксана”. Користуюсь чужою реєстрацією, бо сама ніколи не реєструюсь і участі у обговореннях не беру. Перш ніж відповідати людині на коментар розберіться кому відповідаєте. По-перше, я Василівна, а не Іванівна. По-друге “словоблудієм” ніколи не займалась. На відміну від Вас маю свою думку, якої і дотримуюсь. Ніколи не опускалася до того щоб обзивати людину нецензурною лексикою, тим паче привселюдно. Нас батьки виховували порядними людьми, вчили поважати старших. По-третє, якщо Вам не подобається партія “Юльки” – Ваші проблеми, не треба поливати брудом людину тільки за те, що вона має думку відмінну від Вашої. А взагалі, якщо ви дійсно С.П., то дуже дивна Ваша реакція, чи не до Юльки в громадську приймальню Ви зверталися за допомогою для школи, коли вона була потрібна. Вам не відмовляли!!! І останнє, дах ремонтувала за свої кошти, слава Богу чоловік має змогу і здоров’я заробити на сім’ю! На Вашому місці, звичайно, якщо Ви порядна людина, вибачилася б за наклеп!!!!!

  • петро

   А третій зліва на цих фото це Олег Дацюк????А на АТО???? Засидівся!!!

 • За систематичні образи користувачів та неодноразове порушення інших правил анонім “Петро” забанений на сайті zdolbuniv.com. Зі всіма запитаннями звертатись на електронну адресу zdolbuniv1497@gmail.com

X