Депутат-здолбунівчанин може залишитися без мандата

0 401

Нещодавно про свій вихід з лав Радикальної партії Ляшка заявив досі один з найвірніших його соратників, здолбунівчанин Володимир Ковальчук. Саме за списками РПЛ він став депутатом Рівненської обласної ради, і навіть короткий час був головою цього високого представницького органу. Прославився в основному вщент зіпсованими стосунками з журналістами і нез’ясованим походженням джерел до небідного існування. Пояснення свого виходу з партії Ковальчук не надав, адже загальні фрази в його заяві про непорядних популістів, що захопили обласне керівництво партією, аргументами назвати складно. Мовчить і Київ в особі самого Олега Ляшка.

А от у Рівному розпочали процедуру відкликання депутата Володимира Ковальчука і його однодумця Андрія Сайчука – з партії вони виходили разом. Ініціатор і організатор цієї процедури – теперішній заступник голови обласної ради, радикал Сергій Свисталюк. Про сам хід зборів детально написав сайт «Все» і додав доволі вичерпне відео.

Ми ж хочемо акцентувати увагу на іншому.

Досвідчені здолбунівчани пам’ятають, що Володимир Ковальчук ніколи не відзначався політичною стабільністю. Стартувавши зовсім юним у потужній тоді Українській Народній партії, він дуже швидко став одним з тих, хто не відходив ні на крок від голови обласної організації Василя Червонія. У 2006 році червоній пропонував Здолбунівській районній організації взяти Ковальчука в прохідну частину списку до міської ради. Проте тут були свої активісти, що працювали в місті в часи Помаранчевої революції, і Ковальчуку відмовили. Тоді депутатами від УНП стали Іван Зима, Елеонора Стеценко, Сергій Фрідріх, Іван Гнатюк.

Після загибелі Василя Червонія молодий політик певний час перебував під крилом «литвинівця»-народника Миколи Шершуна. Саме його після Революції Гідності не без відома Ковальчука вкидали до смітника активісти-«ляшківці». Вочевидь, до того часу Ковальчук волів забути, скільки грошей на передвиборчі дитячі майданчики вклав у нього Шершун.

Після паузи, викликаної переїздом до Києва, Ковальчук повернувся на Рівненщину. Вже як вірний соратник Ляшка. Настільки вірний, що коли депутат Здолбунівської районної ради Ольга Марчук вийшла з фракції РПЛ (в партії вона не була), то отримала десятки телефонних дзвінків їй і навіть її батькам з погрозами і образами. Дзвінки ці були здебільшого нічними, і Ольга почула, що вона ніколи не отримає роботи, що на сесії районної ради її обіллють помиями, що ніколи не вибачать «зради» самого Ляшка і Ковальчука.

Тепер же ж Ковальчук знову вільний. Можна почути, що політика його більше не цікавитиме, бо він знайшов свою нішу серед тих, кому не байдужа тема рівненського бурштину. Проте ми думаємо, що нового покровителя талановитий маніпулятор таки знайде. Почекаємо…

Коментарі
Завантажується...