Депутати Здолбунова вимагають у Президента та Нардепів визнати “ДНР” і “ЛНР” терористами

0 279

Головнокомандувачу ЗСУ

Президентові України П. Порошенку,

Голові Верховної Ради України В. Гройсману,  

 Прем’єр-міністру України А. Яценюку

Звернення

Ми, депутати Здолбунівської міської ради і вся громада  нашого міста, стурбовані ситуацією, яка склалася в Донеччині та Луганщині. Щодня Україна десятками ховає своїх Героїв, є загиблі й в нашому районі та місті. Більше сотні здолбунівчан нині воюють на Сході в зоні АТО. Волонтери Здолбунівщини зібрали більше мільйона гривень для матеріального забезпечення своїх земляків. Проте, ескалація воєнного конфлікту в нашій державі постійно зростає. Росія вводить на територію України все нові і нові війська, маскуючись під так званих «добровольців-миротворців», які «захищають новоросію». Цинізм кремлівської агресії, яка включає підтримку терористів на державному рівні, перетворює вбивство українських  військових та  безвинних мирних громадян на повсякденне явище. Прихована агресія Росії коштує нам тисяч життів кращих синів та дочок України; знищеної інфраструктури Донецької та Луганської областей; безкінечних терористичних актів в різних регіонах України.

Зважаючи на вищевикладене, ми вимагаємо від депутатів  Верховної Ради України невідкладного офіційного визнання так званих донецької та луганської «народних республік» терористичними організаціями та термінового внесення відповідних змін до Закону України «Про боротьбу з тероризмом» й інших актів чинного законодавства.

Лише визнання в Україні цих псевдореспублік терористичними організаціями; будь-яких воєнізованих проросійських організацій – бандформуваннями,  сприятиме належній реакції міжнародної спільноти і дозволить вжити невідкладних санкцій стосовно лідерів, членів маріонеткових урядів самопроголошених республік. Якщо Україна на офіційному рівні визнає ці республіки злочинними збройними угрупуваннями, – міжнародні організації зможуть офіційно засудити і дії Росії, яка підтримує «ЛНР» і «ДНР».

Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів України негайно сформувати реєстр терористичних організацій та нарешті ліквідувати канали фінансування та постачання матеріальних ресурсів терористичним організаціям.

Депутати Здолбунівської міської ради

 

Коментарі
Завантажується...