Допомогти солдатам-землякам: здолбунівчан запрошують взяти участь у благодійному заході

0 184
Допомогти солдатам-землякам:здолбунівчан запрошують взяти участь у благодійному заході
Допомогти солдатам-землякам:здолбунівчан запрошують взяти участь у благодійному заході

Здолбунівська міська рада,  Благодійний фонд “Допомога військовослужбовцям Здолбунівщини”, Робоча група по збору коштів для солдатів-земляків запрошує здолбунівчан  взяти участь у благодійному заході на підтримку наших солдатів-земляків, який  розпочнеться 13 березня 2016 року о 13.00 год. на площі Героїв Майдану в рамках акції «Щирі серця – хоробрим серцям».

Захід спрямований не лише на  збір коштів, а й на збір продуктів харчування, бутильованої води, предметів особистої гігієни та медичних препаратів, які не потребують особливих умов зберігання.

На здолбунівчан чекає розважальна програма, можливість  участі у благодійній виставці-продажі, спортивних змаганнях, частування млинцями, сиро-молочними продуктами, медом, медовухою, солдатським кулішем та різноманітними ласощами.

Також ви можете подарувати гарну або цінну річ для продажу її через аукціон. Взяти участь в розіграші лотереї, де будуть розігруватись запрошення на сеанс масажу,  стрижку, фотосесію, поїздку на таксі, сертифікат на придбання товарів, вечеря для двох  та ін.

Всі зібрані кошти будуть підраховані у  вашій присутності 13 березня 2016 року на сцені на площі Героїв Майдану і передані на конкретні потреби нашим воїнам-землякам, а саме на придбання одягу, взуття, відповідного оснащення та обладнання. Кому конкретно буде направлено все придбане за дані кошти,  можна буде дізнатися у робочій групі по збору коштів для солдатів –земляків, яка знаходиться   в адмінприміщенні ВАТ «Укрцемремонт».

Коментарі
Завантажується...