Дорога від Здолбунова до Острога: чи дочекаються водії нормальної якості?

0 257

Наш сайт уже писав про погану якість виконання робіт з ремонту дороги Рівне – Старокостянтинів на ділянці при в’їзді в Здолбунів. Не краще покриття, в яке були вкладені мільйони, і біля Лідава. Зрештою, водії, які довго очікували ремонту дороги до Острога, взагалі обурені тим, як виглядає відремонтована дорога. Ями, нерівності, вищерблений асфальт – і все це на щойно відремонтованій дорозі.

Зрозуміло, що вчора під час звіту питання про відповідальність за таку роботу було поставлене голові адміністрації Сергію Кондрачуку. Він відповів, що робота ще не прийнята в експлуатацію, і що термін її введення в дію – вересень цього року. Тобто фактично претензії пред’являти нікому, бо об’єкт ще не завершений.

Залишається сподіватися, що півроку часу головою адміністрації і відповідними службами буде використано для того, щоб змусити виконавця робіт усунути недоліки. Водночас не можемо не нагадати, скільки гнівних слів було сказано на адресу Здолбунівської міської ради під час робіт з облаштування розв’язки на Шкільній, скільки було фото з незавершеними роботами! І відразу робилися висновки ледве не про крадіжки грошей на об’єкті. До речі, за розв’язку обласна рада досі не розрахувалась.

Коментарі
Завантажується...