ДТП у Здолбунові - поспішаючи на дискотеку автівка з юнаками звалились у колектор (фото)

ДТП у Здолбунові – поспішаючи на дискотеку автівка з юнаками звалились у колектор (фото)

В ніч з 28 на 29 червня у Здолбунові сталась страшна ДТП, внаслідок якої чудом не сталось лиха. Близько 12-ї ночі група молодих людей намагаючись ефектно заїхати на територію нічного клубу “Шайба” не впорались з керуванням внаслідок чого їх автомобіль винесло за межі дороги. Зупинила автомобіль система відводу води, у яку і потрапили “горе-водії”. Молодь у машині, за словами очевидців, була п’яна і лише чудом ніхто з них серйозно не постраждав. Також за словами водіїв таксі, у місці де пронеслась неконтрольована автівка, за кілька секунд до аварії переходили дорогу молоді дівчата. Варто також відзначити служби міліції та швидкої допомоги, що приїхали на місце ДТП за кілька хвилин після виклику.

 

 • Бильбо

  пьянi дибiли, виродки певно довго та тяжко працювали на заробiтках щоби купити те авто та напитися у ньому. Х..й з ними якби дохли лише керманичi алкоголiки, та воно мерзота ще й життя невинноi людини чи дитини забере, а саме мерзота вiдмажеться в судi чи в даi. Якби цю мразь за скоене правопорушення та на кiлька мiсяцiв в буцигарню на баланду та вошi, то воно може би стало таки зi скотини людиною. Та суди чи даi налаштованi не карати а вирiшувати вопроси за лаве. От i росте безкарне бидло вiд якого Европа воротить носа, таких воно i дiтей своiх виростить та так же виховае бухати, бути дибiлами грабувати та вбивати людей.

 • Оля Ферар

  їхав до рязанова – передумав і вернув на шайбу.)нічого дивного в цьому нема. і таки Бог вберіг. переляк та царапини та 2000 грн не найкраще покарання.

  • Бильбо

   Бог таких не береже, Бог не пiдтримуе пьяних та таких котрим насрати на правила цього життя, Бог береже тих хто стараеться жити по Божому ну може трошки оступився та все ж просить Бога прощення та бiльше не шкодить.
   В нас  так сталося що деяким полiтикам насрати на молодь, Дiло в тому що молодь може зрушити державу, молодь може перевернути лад, молодь може встановити нових керманичiв котрi не будуть бандитами та красти з кишень молодi, молодь може заявити новi европейскi принципи, молодь здатна повалити любий воровський режим та звергнути паханiв з трону.
   Але щоб молодь цього не зробыла то треба посадити ii на голку, на горiлку, в тюрми за дрiбницi, зуродувати ii свiдомiсть та зробити бидлом яким за куб можна керувати як заманеться.
   Державу нема кому довiрити от в чому питання, та я повiрю молодi тодi коли вона ту шайбу чи скорп переверне догори дригом, та скаже нi, не ми не нашi дiти не будуть бiльше бидлом та рабами. Ось тодi в Украiнi буде нове життя. А воно мусить так бути, але молодi треба поштовх бо вона вимре на руку декому та не матиме сили та ваги.

X