Дитячий день з іграми, розвагами та малюванням влаштували в Здолбунівському костелі (ФОТО)

0 355

Вже традиційно в першу неділю червня Товариство польської культури Здолбунівщини, за сприяння Генерального консульства Польщі в Луцьку  влаштували дитяче свято.

Понад дві сотні дітей, вихованців Олександрійської школи-інтернат І-ІІІ ступенів, Великомежиріцької спеціальної школи-інтернат ЗОШ І-ІІ ступенів, Рівненського обласного навчально-реабілітаційного центру, Ківерецького ДНЗ “Сонечко”, Костопільської спеціальної ЗОШ І-ІІ ступенів, Мізоцької спеціальної ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів, діти, якими опікується Костопільський та Здолбунівський районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  діти Шепетівського осередку Спілки поляків України та Товариства польської культури Острожчини, малі парафіяни костелу св. Апостолів Петра і Павла у м.Рівне, учні школи польської мови та  міських шкіл №1 та 5 та Здолбунівської гімназії  зібралися на території римо-католицького храму св.Апостолів Петра і Павла у Здолбунові.

Святкова програма розпочалася з урочистої Служби Божої, яку очолив настоятель св.Апостолів Петра і Павла о.Андрій Щіслович.

Учасників свята привітали віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Тереза Хрущ, заступник голови Здолбунівської  районної ради Олександр Бухало та голова Товариства польської культури Здолбунівщини Софія Михалевич.

Організатори дійства підготували  веселі розваги та чимало локацій, які із радістю відвідували діти різного віку. У рамках свята можна було взяти участь у майстер-класах з малювання на мольбертах  та  дощечках,  з виготовлення оберегу ангелика-мотанки під керівництвом Тетяни Мялковської, членів спілки художників, дизайнерів та викладачів арт-студії «П’ятерня».

Особливо сподобалися маленьким учасникам свята стрибки  на батуті, катання на машинках та бодіарт на обличчі,   які подарували малечі гарний настрій та чимало позитивних емоцій.

Гості свята могли оглянути тематичну виставку малюнків “Адам Хмельовський-святий брат Альберт”  та концертну програму, під час якої дітки демонстрували свої таланти: співали, танцювали та показували акробатичні номери, міні-виставу “Кіт у Чоботях”, яку підготували з допомогою вчительки польської мови п.Барбари Владарчик. Загалом, насичена програма, дружня атмосфера,приємні емоції та   веселе проведення часу.

Впродовж заходу ніхто не залишився голодним, адже на всіх чекало частування –  канапки, картопля та  тушена капуста, ну і за традицією смажені ковбаски.

На завершення свята  учасники були  нагородженні грамотами та подарунками. Словом,  свято вдалося веселим та теплим, зарядило позитивом малечу і дало гарний старт літньому відпочинку.

 

 

 

Коментарі
Завантажується...