Фігура Матері Божої Фатімської відвідала Здолбунів

0 290

У Луцькій дієцезії римо-католицької церкви триває паломництво фігури Фатімської Богородиці.

Сьогодні, 6 грудня,  фігурка Матері Божої прибула до римо-католицького храму св. Апостолів Петра і Павла у Здолбунові. Фігурку Фатімської Богородиці, якою опікуються Отці Паллотини з Фатімського Санктуарію  м.Довбиш, перед храмом зустрічали віряни на чолі з настоятелем парафії о.Андрієм Щісловичем.

 Урочистість розпочалася з привітання Діви Марії та Служби Божої. Усі присутні мали змогу випросити у Бога, через заступництво Богородиці всі благодаті, яких потребують.

250px-ChildrensofFatimaСьогодні, коли Україна живе фактично у стані війни та захищає свою землю від загарбника –  Росії,  паломництво статуї Фатімської Богородиці є як ніколи актуальним, адже Послання  Фатімської Богородиці, яка в 1917 році з’явилась трьом  дітям-пастушкам Люсії, Жасинті та Франциску у португальському місті Фатіма безпосередньо стосується  і українців.

Діва Марія розповіла три «таємниці». Одна з них, оголошена 13 липня, носила характер пророцтва. Богородиця говорила про швидке закінчення I світової війни, передрікала,що якщо люди не покаються, то  в Росії виникнуть богоборчі ідеї комунізму, які поширяться на весь світ, а також почнеться ІІ світова війна. Зрештою, так і сталось.
chetki-rozariyТакож Діва Марія просила молитись за навернення Росії, бо якщо цього не станеться, то беззаконня цієї країни наповнить світ, і будуть нові війни.

 

Для навернення Марія показала світові високоточну духовну зброю — молитву на Розарію (вервиці). Інколи прості слова, сказані з вірою, мають велику міць. Вони можуть змінити світ, зламати війну.

 У матеріалі використані фото Ірини Дейнеки
Коментарі
Завантажується...