Холодні садочки і припинення руху міського експресу: наслідки блокування сесії Здолбунівської міської ради

0 333

Про останню сесію Здолбунівської міської ради не говорив лише ледачий. Але в основному про «бійку», якої не було. Проте куди важливіше для людей, що ж насправді відбулося в місті, які будуть наслідки зірваного групою Ковальчука голосування за зміни до бюджету.

Адже під гасла, що група бариг дерибанить місто, було провалено багато справді важливих питань. Не для Ольшевського. Для людей. Про кілька основних проблем, що виникли внаслідок зриву сесії, ми не можемо не написати.

Отже, зупинено роботи з асфальтування вулиці Василя Стуса. Вуличка, де мешканці з часів Радянського Союзу човгали додому по коліна в багні, не асфальтується. Щебінь висипаний, підготовлений до продовження робіт… Але їх не буде. Бо піклувальники про народне благо зірвали голосування.

Підрядники не почали роботи з облаштування тротуару на вулиці Шевченка (від вулиці Грушевського до вулиці 8Березня). Що ж, люди й далі битимуть там ноги і взуття, бо грошей на тротуар немає – голосування зірване прибічниками Ковальчука.

До зими мало бути зроблено роботи з облаштування каналізаційної мережі по провулку Щепкіна і прилеглих вулицях. Ця лінія далі має йти до мікрорайону, де отримали землю під будівництво більшість здолбунівських учасників російсько-української війни. Проте роботи виконані не будуть. Псевдопатріоти зірвали голосування.

Сто разів критиковане КП «Здолбунівське» не проплатить дорожні знаки, сіль на зиму, отих самих «лежачих поліцейських» біля шкіл міста. Зрештою, працівники не отримають зарплати – а це двірники, електрики, обслуговуючий персонал. Одним словом, бариги, проти яких так воює Ковальчук.

Не буде зроблено зливову каналізацію по вулицях Павла Чубинського, Івана Огієнка, Віли IX. Так класно постити після зливи фоточки зі «здолбунівським морем», заблокувавши фінансування робіт, які б у частині міста ситуацію вирівняли! А що, хай там ті Віли пливуть собі, ганитимуть вони не полум’яних радикалів, а міського голову. Зручно й вигідно.

Не буде встановлено новий опалювальний котел у садочку «Грайлик», так що дітки з цього закладу вже можуть готуватися до холодної зими. Бо дяді, що загралися в політику, плювати хотіли на тих діток.

Не буде відкрито ще дві групи в садочках міста, бо немає грошей ні на завершення ремонтних робіт, ні на закупівлю обладнання. Бо не було голосування за ці кошти. А радикальні борці перед виборами розкажуть, як недолугий міський голова навіть не може забезпечити місцями в садочках здолбунівських діток.

Не буде відремонтовано покрівлі на будинках за адресами 2 Лютого 6а, Коперника 53, Івана Гончара 23, Церковна 4. А що, хай собі дощ ллє на голови людям – головне  продемонструвати, яка ми тут крута «більшість».

По вулиці Івана Мазепи 24а тріщина в будинку, там реальна загроза життю людей. Нехай валиться – чим гірше, тим краще нашим революціонерам. А, люди можуть постраждати? То що, жінка з того будинку, що прийшла на сесію, вже й так постраждала – вилітаючи з зали засідань, Ковальчук – Терепенчук – Семенів її так штовхнули, що речі бідолашної мешканки розлетілися по всьому коридору. Її крик добре чути на відеоматеріалах сесії.

По вулиці Старомильській 25в старенький будинок може взагалі розвалитися. Грошей на реконструкцію будинку немає – сесія зірвана борцями з міськими баригами. Реально ж вони борються проти міста за себе коханих і за своє політичне (і фінансове) майбутнє.

Не профінансовано дотаційний здолбунівський «Експрес». Ну то що, що людям нічим буде їздити? Головне, що Володимир Ковальчук їздить непоганим автомобілем з приватним водієм, абсолютно ніде не працюючи. Може, він і візьметься розвозити містом усіх, кому необхідний міський маршрут.

У дитячому садку «Ладоньки» не буде відремонтовано кухню. Пожежники не отримали субвенцію на ремонт приміщення. Реєстратори не отримали новий сервер – черги не поменшають. І ще купа всяких проблем у місті вирішена не буде .

Бо сесію перетворили в псевдополітичний цирк псевдополітики містечкового масштабу.

Пригадалось… За майже десять років головування в районній раді Василь Тимощук неодноразово вносив у рішення по бюджету суперечливі питання. Кілька разів його опоненти відмовлялися голосувати за бюджет, поки там є неоднозначні пропозиції. І… завжди голосували. Бо там були й питання, без вирішення яких страждав зовсім не Тимощук, а люди.

Ці не голосуватимуть. Бо ми для них – електорат, а не люди. Бо влада і доступ до ресурсів за будь-яку ціну важливіші за дітей у садочках і мешканців багатоповерхівок. Бо рівень цих діячів – зовсім не державні діячі, а дрібні політикани. І довести свою значимість вони можуть лише такими демаршами. Було б їх і пожаліти, закомплексованих псевдореволюціонерів. Але ні. Бо вони ніколи не пожаліють нас. Ні, не своїх опонентів. А всіх мешканців міста… Що й продемонстрували зривом голосування.

 

Коментарі
Завантажується...