Голова Здолбунівської адміністрації хоче грошей за ляпас

0 164

17101355_1401095929962416_924291443_oЛяпас, яким нагородив голову Здолбунівської районної державної адміністрації Сергія Кондрачука депутат районної ради Олександр Андріюк, сьогодні мав шанс стати предметом судового розгляду. Адже Кондрачук не лише подав до суду, а й дуже активно сприяв зміні статті, за якою мають судити Андріюка.

Нагадаємо, що спершу справу було кваліфіковано за 125 ст. Кримінального кодексу України – «Умисне легке тілесне ушкодження». Ця стаття передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років. А пізніше статтю 125 ККУ було перекваліфіковано у ст.350 ч.2 «Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок». За цією статтею найбільше покарання – п’ять років ув’язнення.

Сьогодні мало відбутись перше судове засідання, проте Сергій Кондрачук звернувся до суду із заявою, в якій просив перенести розгляд справи, оскільки він планує долучити до цього позову ще й цивільний – з приводу відшкодування матеріальної (на лікування?!) та моральної шкоди.

Суд призначив розгляд справи на 14 годину 21 березня.

Отже, ми й далі спостерігатимемо шоу, в якому «християнин» Кондрачук, потиснувши руку Андріюку і «прийнявши» його вибачення, буде робити все від нього залежне, щоб усунути Андріюка як можливого конкурента з політичного поля Здолбунівщини.

Хоча насправді цікаво, які ж матеріальні збитки поніс Кондрачук, лікуючи своє обличчя від ляпасу, слід від якого неможливо було помітити наступного дня на прес-конференції навіть при дуже великому бажанні. Тут одне з двох – або ніякого сліду й не було (бо це таки був ляпас, а не удар кулаком в обличчя, як стверджують прихильники Кондрачука), або він був, проте Сергій знає якісь чудодійні (і певно ж дорогі!) ліки, які він і використав для усунення слідів побиття…

Що ж, почекаємо три тижні, щоб зрозуміти, яка ж ціна ляпасу «людині президента» в нашій країні.

Коментарі
Завантажується...