x-iu7b-ounwЯк стало відомо, заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов написав заяву на звільнення, і наразі пакет документів, підписаний головою РДА Сергієм Кондрачуком, на погодженні в обласній державній адміністрації, згідно процедури.

За наявною інформацією, Микола Орлов не працюватиме на посаді вже з 1 грудня. Про можливе звільнення посадовця йшла мова давно, і причиною його є не лише нещодавні звинувачення в корупції з боку прокуратури району.

Насамкінець доводиться сказати, що громадська діяльність у вигляді тренінгів, семінарів і будівництва грандіозних планів вдавалась пану Миколі значно краще, ніж безпосередня робота державного службовця. Переконані, що тепер ми знову будемо чути багато критики і повчань, як правильно треба робити. Шкода лише, що на власному прикладі пан Микола ці повчання так і не реалізував.

 • Петро

  Зауважу, що все-таки потрібно притягти до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення цей кавалок не до-активіста! Щоб іншим його “колегам та борцунам” не було переливки!

  • Микола

   Щось мені здається, що до Нового року повернеться ще один кавалок -“пристосований V”

   • Петро Воля

    Хлопці, повернеться хоч не Сашуня Федоруня??? Бо це буде повний “абзац”.А пан Орлов-ну це сміх та й годі.Навіть і матюкатись не варто.Такого СЛИМАКА ще Здолбунівщина не бачила.”Скажи мені хто твій друг-і я скажу хто ти”-це про здовбицький тандем з головою РДА.Такого “спєца” у зами взяв, а тепер наказ підписав на звільнення.Чого ту авторучку не зламав, як Янек, коли підписував наказ про призначення? Ну справді, вже влада району взагалі не сприймається всерйоз.Одна пліснява!

   • Петро Воля

    Ну і всетаки, Миколо, хто мітить?

 • INNA

  А на сайті ЗС таку вже плачевну статтю написали, ніби пан Орлов назавжди пішов у інший світ, дай Бог йому здоров”я.

X