Голова Здолбунівської районної ради визначився із заступником

0 252
Голова Здолбунівської районної ради визначився із заступником
Голова Здолбунівської районної ради визначився із заступником

Голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук ще з постреволюційної весни працює без заступника. Після того, як досвідченого «литвинівця» Якова Мельника таки змусили піти на пенсію, Василь Олексійович жодного разу не порушував питання про обрання заступника, а на питання відповідав, що це дозволяє економити кошти. Під час попередньої сесії районної ради, на якій Тимощук звітував про роботу ради, натяк про необхідність таки обрати заступника прозвучав.

Видно, Василь Олексійович до побажань дослухався, і сьогодні під час засідання президії районної ради озвучив прізвище бажаного заступника. Ним може стати Ігор Жовтанюк, який наразі керує місцевою філією банку «Фінанси і кредит».

Чи відбудеться це обрання на наступній сесії в середу, 21 січня, побачимо. У депутатів є сумніви щодо відповідності внесення цього питання в порядок денний регламенту. Адже проекти рішень оприлюднюються за двадцять днів, проходить обговорення в комісіях. Наразі Тимощук таки планує розглянути це питання на сесії в середу.

Щодо самого Ігоря Жовтанюка, то, тривалий час будучи членом УНП, він став депутатом від свого округу як висуванець саме цієї політичної партії. Проте був виключений і з партії, і з фракції в районній раді, коли всупереч категоричній забороні партійної організації проголосував за кандидатуру Якова Мельника на посаду заступника голови ради. Нагадаємо, що саме завдяки голосам «литвинівців» і «регіоналів» Василь Тимощук став у 2010 році вдруге головою ради. Протягом усього часу діяльності районної ради Ігор Жовтанюк  чітко голосував в унісон з головою, ніколи не порушуючи «групової» дисципліни. Щодо фаховості, то пан Ігор вважається професійним управлінцем. Дружина, Світлана Жовтанюк, очолює районний пенсійний фонд. Родина виховує п’ятьох дітей – чотирьох синів і дочку.

Коментарі
Завантажується...