Голова Здолбунівської РДА ігнорує заслуженого тренера України через партійність

0 249
Голова Здолбунівської РДА ігнорує заслуженого тренера України через партійність
Голова Здолбунівської РДА ігнорує заслуженого тренера України через партійністьГолова Здолбунівської РДА ігнорує заслуженого тренера України через партійність

На сесії Здолбунівської районної ради, що відбулася 23 жовтня, при розгляді депутатських запитів та звернень депутат райради Сергій Кондрачук заявив, що за його інформацією голова райдержадміністрації Віталій Шуль відмовляється підписати подання на присвоєння Заслуженому тренеру України, майстру спорту з важкої атлетики Володимиру Гордійчуку звання “Заслужений працівник фізичної культури та спорту”.

– Я не знаю, чи є серед нас тут такі, хто вартий мізинця Гордійчукового. Разом з тим, на сьогодні він не є Заслуженим працівником фізкультури і спорту. Зібрано всі необхідні документи, але Шуль їх не підписує. За моєю інформацією Віталій Степанович сказав, що Гордійчук не заслуговує бути заслуженим, бо є депутатом міської ради та членом партії “Батьківщина”, а там достойних в принципі бути не може. Позиція цікава, але вже не актуальна, – жартома підкреслив Кондрачук (на цій же сесії його обрали головним редактором Здолбунівської комунальної газети “Нове життя” саме завдяки голосам “Батьківщини” – авт.).

Проте сам Віталій Шуль це звернення депутата не почув, бо декількома хвилинами раніше покинув сесію.

– Нехай тут присутні заступники передадуть Шулю, що громадськість Здолбунова просто обурена! – підсумував Кондрачук.

Довідка: Гордійчук Володимир Григорович – Заслужений тренер України, майстер спорту України з важкої атлетики, тренер Здолбунівської ДЮСШ „Колос”. За майже 30 років роботи тренером в м. Здолбунів підготував – 5 майстрів спорту міжнародного класу, близько 20 майстрів спорту, понад 50 кандидатів у майстри спорту, 1 чемпіона світу, 3 учасники Олімпійських ігор. У 1997 році Володимир Гордійчук став бронзовим призером на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед ветеранів.

Джерело та фото – vse.rv.ua

Коментарі
Завантажується...