Фото 4vlada.com

Фото 4vlada.com

Як уже повідомляв наш сайт кілька годин тому, сьогодні відбулась сесія Здолбунівської районної ради, на якій депутати фактично поставили ультиматум голові РДА Віталію Шулю: або він до п’ятниці пише заяву на звільнення, або ж депутати райради не приймають бюджет району. Після сесії, як і планувалося, громадськість району та депутати пішли на прийом до Віталія Шуля, проте голова Здолбунівської районної державної адміністрації втік від людей в оточенні кількох регіоналів та начальника Здолбунівської міліції, після чого сівши у машину поїхав в невідомому напрямку. Варто відзначити, що це не перший випадок, коли Шуль втікає від мешканців міста та району. Так, 2 грудня, він вже втікав із сесії районної ради, а пізніше довгий час не з’являвся на роботі.

 • Лео.

  МОЛОДЕЦ !!!

 • Ірина

  Пані Світлано, невже так хочеться влади ? Ви ж там були…Коли ж ви така “активістка” то треба було сніг чистити,а то тільки й вмієте кричати.

  • Світлана

   Та що ви! Влада – це ж тільки для Шуля))) А якщо серйозно, то влади не хочеться жодній нормальній людині в цій системі координат, яку створив ваш президент. Як би ви не тролили по сайтах, а щось жодних бажаючих публічно стати на підтримку вашої влади не видно. Ваш стиль – поза спинами. А щодо снігу, то ви вірні послідовники Азірова, тільки він закликав брати лопати. Видно, тепер копає десь у Австрії. Класна у вас позиція – голова адміністрації з міліцією втікає від людей, а ви, як завжди, про Ніколіну. Нічого відповісти по суті? Отримали вказівку від Шуля? Ну що ж, раз заважаю таким як ви, вірним слугам Януковича, значить, все роблю правильно. і останнє: про крик та істерики. Звісно, найкращий метод – навісити на людину ярлики. Раз жінка – значить істеричка. Примітивно і низько. Тому надалі, мої невідомі доброзичливці, прошу по суті, а не в істеричному справді стилі “сама така”.

   • Відвудувач

    Як Ви до людей, так і люди до Вас. Ви, Світлано Володимирівно, від баби Катерини, яка до Вас на прийом з сокирою приходила, теж втікали. То що ж Шулю робити, як Ви і компані, то з четвертого поверху погрожуєте Федорука скинути, то двері виламати, то папкою поперед очима розмахуєте. Будь-яка адекватна людина уникала б на його місці зустрічі з Вами.

    • Світлана

     От відразу й видно, що пишуть працівники адміністрації ще кучмівських часів – хто ж іще пам’ятає бабу Катерину?))) Але по суті: проблема не в стосунках Ніколіної і Шуля, бо їх не існує. Як ви пам’ятаєте, депутати районної ради більшістю висловили йому недовіру. Ніколіної серед них немає. Тому не маніпулюйте, шановні, в кращому стилі райкомівських пропагандистів.

     • Відвудувач

      А що ж нам робити? Дякуємо, що з роботи повиганяли. Ходять чутки, що “баба Катерина” вже й вила купила… )))

     • Житель

      Пані Світлана будучи головою рда ,разом з тим патріоткою, чемно виконувала постанови тодішнього премєра Януковича, а моглаб піти у відставку!?

   • Михайло

    Та Шуль користь району приносить, а ви?Задумайтесь, будь ласка.

   • міра

    Вражає ваша позиція. Чому ви гадаєте , що хто не підтримує вас то підтримує правлячу партію?

 • Ірина

  І відпустіть уже свою “підопічну”, а то вона весь імідж вам псує……

 • Лео.

  нет,нет,должны прийти совсем новые люди…

  • гість

   Вже відомо Андріюк слідуючий

 • Шановні коментатори, мене це вже реально дістало, і надалі я буду злісно видаляти коментарі що не стосуються теми.

X