Головну ялинку Здолбунова привезли на площу Героїв Майдану

Цьогоріч новорічну ялинку у Здолбунів привезли значно пізніше чим зазвичай. Причина такого пізнього встановлення символу Нового Року – ремонт монтажного крану, який завершився лише в п’ятницю. Сьогодні ж з самого ранку комунальники міста готували площу Героїв Майдану до довгоочікуваної події. Ми ж пропонуємо вам переглянути відео про те, як ялинка, що була зрубана на мікрорайоні Селища, подорожувала на площу, де вже за кілька днів засяє святковими вогнями. Встановлення ялинки відбудеться завтра.

 • Анжела Гаврон

  Звертаюся до влади нашого міста! Чим ви керувалися, коли у Здолбунові 2 зрізали ялинку щоб вже неживе дерево привезти у Здолбунів і встановити там? Ялина росла певно років 40 у нашому селищі. Чи багато дерев ви посадили у Здолбунові 2? Цікаво чим керувалися, приймаючи таке рішення? Точно не здоровим глуздом. Свавілля і вседозволеність. Сором такій владі
  Чекаю на вашу відповідь. Думаю не я одна хотіла би почути вагомі аргументи ваших недалекоглядних рішень.

  • Alex

   А селище – то де воно таке є?)) Хіба то не частина Здолбунова? І наскільки я пам’ятаю з місяць тому міські служби висадили на мікрорайоні Цементників купу дерев, навіть фото були надані. 40 років для ялинки то вже термін, ви ж не хотіли б, щоб комусь на голову вона потім впала? А нові молоденькі насадження – це інвестиція в чистіше повітря для ваших внуків (звичайно при умові, якщо шпана з вашого так званого “селища” не понищить молоді деревця).

   • Valentyna Vosa

    Шановний! Де Ви бачили на селищі нові насадження? Повірю, що вони є на папері як інвестиції в чиїсь кишені. А ялинки, яка була окрасою селища і росла біля пам”ятника Тарасу Шевченку не стало. Вона не була аварійною, не дуріть людей. Ваші коментарі, включаючи “Так званого селища та про шпану” – вища ступінь цинізму. Чи не є часом Ви тим депутатом, який дуже “дбає” про наше місто. Чи про чиїсь кишені?

X