Хто зі Здолбунівчан балотуватиметься до Верховної Ради?

0 382
Хто зі Здолбунівчан балотуватиметься до Верховної Ради?
Хто зі Здолбунівчан балотуватиметься до Верховної Ради?

Як відомо 28 жовтня в Україні пройдуть чергові вибори до Верховної Ради України. Не оминуть вибори, звісно, і Здолбунів. Наше місто входить у 154-ий виборчий округ з центром в Дубно куди окрім Здолбунівщини входять Демидівський, Дубенський, Млинівський та Радивилівський райони. Серед 12 кандидатів 154-ого округу, які змагатимуться за право відстоювати наші з Вами інтереси (або ж виключно свої) цілком прогнозовано і двоє кандидатів, які народилися чи проживають в Здолбунові або ж Здолбунівському районі. З ними zdolbuniv.com Вас і хоче познайомити:

Любомир Кінах

Народився 13 вересня 1958 року в селі Чернихівці Збаразького району Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член політичної партії “Наша Україна”, проживає в місті Здолбунів Рівненської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія “Наша Україна”.

Відомий більшості жителів нашого міста, як успішний підприємець та у минулому голова Здолбунівської районної державної адміністрації. Обіцяє у своїй передвиборчій програмі «ніколи не бути «політичним флюгером» чи «тушкою», не забувати про відповідальність перед Богом та людьми». Загалом гарні слова, але надто шаблонні як для «опозиційного кандидата». Знаючи, що балотування до Верховної Ради задоволення не з дешевих, відразу стало цікаво які ж доходи у пана Любомира задекларовані та наскільки він щирий перед своїми потенційними виборцями. Сказати, що декларація щирого патріота України мене спантеличила – це не сказати нічого. За 2011 рік пан Кінах заробив 0 гривень і 0 копійок… тут можна було б припустити, що пан Любомир просто переписав свій бізнес на родину, але і родини то, згідно декларації, у нього немає. Про чотирьох дітей та дружину він очевидно тимчасово забув. За що шановний кандидат їв та у що вдягався уявити неможливо… Проте вдалося в декларації «нашоукраїнця» відшукати і ще один цікавий момент: як виявилось посада яку зараз займає Любомир Кінах – Народний депутат України… Отакої, очевидно і сама Верховна Рада не знає, що у ній був 451-й, міфічний народний обранець… Інше питання яким місцем на цю декларацію дивилися члени ЦВК і як дозволили зареєструвати такого кандидата. Ознайомитись з декларацією можна з серверу центральної виборчої комісії тицьнувши СЮДИ.

Василь Тимощук

Народився 17 вересня 1965 року в селі Стара Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Здолбунівської районної ради, безпартійний, проживає в селі Ступно Здолбунівського району Рівненської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. В окрузі для Здолбунівчан обіцяє завершити будівництво ЗОШ №3. Для виборців відомий, як щирий «нашоукраїнець», який лише кілька місяців тому «перебіг» до УДАРу. Після попереднього кандидата було страшнувато заглядати у декларацію голови Здолбунівської районної ради, але там все виявилось доволі таки пристойно. Особистий дохід Василя Тимощука за 2011-й рік становив 83 001 гривню, а дружиною сином та донькою сімейний бюджет було поповнено на 57 050 грн. У власності пана Тимощука знаходиться три автомобілі (ЛУАЗ 1301 2002-го року випуску, ЗАЗ 110206 1998-го року, та Форд Сієрра 1988-го року). До трьох автомобілів кандидат має два причіпи. Ще один ЛУАЗ 1993-го року перебуває у «Ударівця» в оренді. З нерухомого майна у власності сім’ї потенційного народного обранця дві земельні ділянки та один будинок. Єдине, що не співпадає з дійсністю у Василя Тимощука це місце його прожиття, адже zdolbuniv.com відомо зі своїх джерел про те, що реально проживає пан Василь на вулиці Церковній у Здолбунові…

В наступному матеріалі ми познайомимо наших читачів зі Здолбунівчанами, які балотуються до Верховної Ради за списками політичних партій а також рештою «мажоритарників», які зі Здолбуновом пов’язані набагато менше чим два попередні. А наразі бажаємо думати, аналізувати і ні в якому випадку не піддаватись політичній «лапші». Тільки аналізуючи кожного кандидата можна дійти до правильних висновків.

 

Коментарі
Завантажується...