І знову ювілей: Здолбунівська школа № 5 відзначила 135-річчя

0 372

135 років… Багато це чи мало? Напевно багато, якщо Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 діяла як освітній навчальний заклад з 1882 року. Навчання дітей переривалося лише під час німецької окупації у 1941 – 1944 роках.

За роки діяльності школи змінювалися директори, йшли на заслужений відпочинок учителі, приходили молоді педагоги, а скільки було випускників, які отримали базові знання і  працювали  в місті та за його межами. Незмінним залишалися  любов вчителя до учня та відданість обраній професії.

Зараз Здолбунівську загальноосвітню школу № 5 очолює творча, енергійна, завжди позитивно налаштована на нові починання дюдина – Жана Миколаївна Рудик. За час роботи на посаді директора вона значно покращила стан школи,а ще домогала втілити безліч нових ідей: вигляд подвір’я і фасаду школи змінюється щоразу в кращу сторону,  реалізовано проект «Клич друзів – граймо разом!», завдяки якому школа має спортивний майданчик, відкрито клас польської мови, а також школа має безліч талановитих учнів, які є учасниками олімпіад, турнірів, спортивних змаань.

15 вересня Здолбунівська загальноосвітня школа № 5 відзначала черговий День народження. Стільки гостей на свято до  школи, мабуть, не з’їжджалося давно. Це й не дивно, адже привід неабиякий – навчальний заклад святкує ювілей.

Урочистості з нагоди ювілею школи розпочалися об 11.00 і тривали до 17.00, та ніхто за цей час не втомився, бо захід проходив тепло й душевно. Випускники минулих років могли переглянути слайд-шоу у холі школи,  поспілкуватися між собою та з своїми вчителями, згадати шкільні роки за чашкою кави та поласувати тортиком.

Також для випускників і гостей свята була організована екскурсія школою, де учасники з ексурводом перегортали сторінки історії школи та знайомилися з оновленями. Ціквинкою став і майстер-клас з розмальовування гіпсових фігурок.

А далі, у актовій залі локомотивного депо був урочистий концерт, який подарував  усім присутнім феєрію емоцій, привітання звучали від заступників голів Здолбунівської районої ради та Здолбунівської райдержадміністрації,  подяки від Здолбунівського віділу освіти вручили вчителям, ну і звичайно були подарунки.

Найцінніші та найбажаніші подарунки для учнів зробили депутат Рівненської обласної ради  Владислав Сухляк, який подарував ноутбук та учень школи минули років, який зараз праює  директором ПАТ”Волинь -Цемент” Ігор Давидюк, який  презентував школі телескоп.

Відмітити хочеться лише одне, що попри своє 135-річчя, школа завжди залишиться молодою, завдяки дзвінким дитячим голосам, творчим успіхам та перемогам учнів, адже щороку на зміну випускнам приходять нові маленькі школярі.

 

Коментарі
Завантажується...