Ігор Ольшевський вкотре стане мером Здолбунова

Ігор Ольшевський вкотре стане мером Здолбунова

Вибори міського голови у Здолбунові несподіванкою не стали. Очікувано їх виграв діючий міський голова Ігор Ольшевський з результатом близько 56 %. Друга позиція у Владислава Щавінського з 26 % голосів виборців. Ну і третє місце у Алли Салійчук – у неї 11 %.

Третє місце Салійчук не можна назвати поразкою. Адже враховуючи цілковиту неадекватність кандидатки і її програми, навіть лякає те, що кожен десятий з тих, хто прийшов на вибори, її підтримав. Чи це вкрай несерйозне ставлення до виборів, чи просто люди так само неадекватні, судити складно. Але результат сумний.

                Враховуючи можливий склад міської ради, сформувати більшість для нормальної роботи  Ігорю Ольшевському може бути складно. Якщо враховувати, що Микола Орлов чесно писав, що йде до міської ради займатися «звичною роботою», то він точно намагатиметься сформувати групу, яка підтримуватиме його в безкінечній критиці Ольшевського.

  • Ганна

    Голосування за Аллу Салійчук – це свого роду протест проти виборів без вибору. Це було розцінено людьми як графа “проти всіх”. Так що не треба називати людей неадекватними, в любому випадку вони виконали свій обов’язок так, як його розуміють і мають на це право.

  • Клуша

    Цікаво, а яку ж кандидатуру хотіли б побачити виборці, щоб їм захотілось за неї проголосувати?

X