Із тероризмом – усе впорядку! Або про лист Міністерства юстиції здолбунівським депутатам

0 203
Із тероризмом – усе впорядку! Або про лист Міністерства юстиції здолбунівським депутатам
Із тероризмом – усе впорядку! Або про лист Міністерства юстиції здолбунівським депутатам

Щось із нашою державою не так. Ще 2 лютого (прикметно, у день визволення міста Здолбунова від нацизму!) депутати Здолбунівської міської ради прийняли звернення до вищих чинників держави Україна (Президент, Уряд, Верховна Рада), аби ті визнали ЛНР і ДНР  терористичними організаціями, а державу Росію – країною-агресором!

І що? Здавалося, відповідь на це запитання зрозуміла без зайвих варіантів. Аж не тут то було! Цитую за офіційним листом, що його озвучила секретар міськради Валентина Капітула: «Підтримка… звернення Верховної Ради щодо… визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями є надзвичайно важливою та актуальною…» І далі: «У разі визнання судом України… діяльності організації… терористичною, діяльність цієї організації на території України забороняється, а майно … – конфіскується». А ще – «заява про притягнення організації до відповідальності за терористичну діяльність подається до суду відповідно генеральним прокурором України, прокурорами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя у встановленому законом порядку»!

Це у встановленому законом Російської Федерації порядку в Криму? Чи в Севастополі, де «порядок» буде встановлено наказами кримської «прокурорші Няши»? А добив депутатів міськради наступний формально-маразматичний пасаж «відповіді» з Мін`юсту: «Законодавством не врегульовано порядок визнання організацій терористичними»!!! Що ж, тоді ЛНР- ДНР – це Новоросія, яка бореться з «київською хунтою»?

Ні, виявляється, все  значно «складніше»! «У випадку, якщо зараз оголосити “ДНР” та “ЛНР” терористичними організаціями, то залишиться тільки військовий шлях вирішення конфлікту», – так на своєму брифінгу зазначив директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник, передає кореспондент УНН. А отже – «даєш Мінськ-2»! Немає проблем – маємо «Мінськ-2»!

Наче все зрозуміло: для чого гинути нашим хлопцям, коли можна домовитися з москалями «по- мирному». А взагалі з Луганськом і Москвою можна домовитися? І хтось цих домовленостей буде дотримуватися???

Тоді поясніть, якщо у нас немає судових визнань ЛНР-ДНР терористичними організаціями, а Росії – країною-агресором, – із ким тоді сьогодні воюють наші хлопці на Сході України й чому вони там гинуть?! Звісно, відповіді на це запитання від Мін`юсту вже не потрібно.

Коментарі
Завантажується...